Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Výlety v Chorvatsku

Výlety v Chorvatsku

Národní park Krka

nabídka výletů v chorvatsku

je velmi bohatá a je Národní park Plitvická jezeratak rozhodně z čeho vybírat. Kromě klasické nabídky výletů po Střední či Jižní Dalmácii jsme pro Vás připravili i výlety lodní a letecké. Najdete zde také různá doporučení pro toulky Chorvatskem, ať už se jedná o istrijskou, kvarnerskou nebo severodalmatskou cestu. Výlety můžete podnikat jak na vlastní pěst, tak s naším přispěním prostřednictvím delegátky, která Vás s aktuální nabídkou fakultativních výletů seznámí na informativní schůzce v místě pobytu. Organizované výlety do historických měst (např. Split a Dubrovník) jsou navíc i s odborným výkladem zkušeného průvodce, který rád zodpoví jakékoli Vaše dotazy.

V rámci toulek Chorvatskem můžete navštívit řadu krásných míst. Za zmínku jednoznačně stojí některé národní parky, které se mezi turisty těší velké oblibě. Mezi takové patří zejména Národní park Plitvická jezera, Národní pak Krka, Národní Park Paklenica, Národní pak Kornati a mnoho dalších nádherných míst.

Návštěvou Národního parku Plitvická jezera si můžete zpříjemnit cestu do Chorvatska či zpět. Vzhledem ke své poloze je ideálním místem pro přestávku na Vaší cestě k pobřeží Jadranu nebo zpět do České republiky. Na návštěvu Plitvických jezer doporučujeme vyhradit ideálně celý den nebo alespoň jeho většinu. Když z ČR vyrazíte brzy ráno, kolem poledne můžete být u vstupu do Plitvic, v klidu si projít park, přenocovat a ráno se opět vydat na cestu. Cestu si tak velmi příjemně zpestříte a rozdělíte na dva kratší úseky. Nedaleko národního parku pro Vás navíc nabízíme ubytování u Plitvických jezer, kde si můžete odpočinout, přespat a následující den plni energie překonat zbývající část cesty.

 

Vybírat dále můžete z následující nabídky výletů:

 

>          Letecké výlety nad Jadranem           Lodní výlety po Jadranu          Výlety Střední a Jižní Dalmácie      Chorvatsko křížem - krážem

Letecké výlety nad JadranemLodní výletyVýlety po Střední a Jižní DalmáciiChorvatsko křížem - krážem