Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Výlety v Chorvatsku > Výlety ve Střední a Jižní Dalmácii > Výlety lodí

Výlety lodí v Chorvatsku

Loď Salvátor

Tipy na Výlety lodí v Chorvatsku

Chorvatsko, výlety lodí v Chorvatsku na Omišské riviéře:

Omišská riviéra:
- Postira
- Supetar
- Zlatý Bol

Chorvatsko, výlety lodí v Chorvatsku na Makarské riviéře:

Makarská riviéra:
- Jelsa (Hvar)
- Zlatý Bol
- Korčula
- Pelješac

K nejžádanějším výletům v Chorvatsku patří bezesporu „Fish Pikniky“, tedy výlety lodí, spojené s ochutnávku ryb a místního vína.
Nejčastějším cílem těchto výletů je protilehlý ostrov Brač, zejména rybářské městečko Postira nebo hlavní město Brače – Supetar. Na obou místech se můžete vykoupat.
Tyto výlety jsou tzv. „půldenní“ a jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi.
V případě zájmu o celodenní lodní výlet pak můžeme doporučit kombinovaný výlet lodí, kdy zhlédnete malebné městečko Jelsa na ostrově Hvar a poté si prohlédnete nejznámější pláž Jadranu„Zlatni Rat“ neboli „Zlatý Bol“. Zde se také můžete vykoupat i v klidu prohlédnout přilehlé městečko Bol i samotnou pláž.
Objednávku jízdenek na tyto výlety Vám ochotně zajistí naši delegáti a doporučí nejvhodnější termín. V případě větších skupin Vám mohou zajistit bezplatný odvoz od Vily Fis k lodi i zpět.

Pro hosty, kteří hledají něco netradičního a také jsou trošku sportovně založeni, máme připravenou nabídku „Raftingu pro začátečníky“.
Tato nabídka je určena pro nejširší veřejnost, mohou se účastnit hosté ve věku od 7-mi do 77 roků.
Sjezd trvá celkem asi 4 hodiny, uvidíte při něm překrásnou krajinu podél řeky Cetiny. Celková délka je asi 11 km, během cesty bude několik přestávek, koupání v řece i prohlídka místa, kde se filmoval seriál Vinnetou.
Firma, pořádající tento sjezd Vás vybaví plovacími vestami, přilbami i instruktáží v českém jazyce.
Po ukončení plavby se převléknete do suchého prádla, které si ponecháte v minibusu, který Vás dopravil do výchozí stanice.
V cíli si můžete zakoupit CD s množstvím fotografií z průběhu sjezdu.