Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Doprava do Černé Hory > Vlakem do Černé Hory

Vlakem do Černé Hory

Vlaková doprava do Černé Hory

Aktuální informace:

Pro SEZÓNU 2018 nebude přímý vlak Českých drah do Černé Hory v provozu!

Chcete-li využít vlakové dopravy, ptejte se u Českých drah na možnost dopravy s přestupem.


Neradi jezdíte autobusem a nevadí Vám o něco delší cesta? Pak je pro vás vlaková doprava do Černé Hory tou správnou volbou. Doprava vlakem do Černé Hory je bezesporu pohodlnější. Nejen, že se můžete takřka kdykoli protáhnout, projít uličkou, zajít do jídelního vozu či se podstatně pohodlněji vyspat, jelikož na této trase jezdí výhradně lůžkové vozy, což často ocení zejména rodiny cestující s malými dětmi.

 

České dráhy nabízejí pro dopravu do Černé Hory přímé vlakové spojení zajištěné lůžkovým vozem, jež je v provozu od poloviny června do začátku září a jezdí dvakrát týdně (odjezdy z ČR v úterý a pátek, z Černé Hory / Baru ve čtvrtek a neděli). Po poledni vyrazíte z Prahy a druhý den večer jste u Jadranu. Podobně lze cestovat i zpět s ranním odjezdem z Baru (příjezd do Prahy druhý den v odpoledních hodinách).

Vlakem do Černé Hory v letní sezóně 2017

Přímé vlakové spojení do Černé Hory (Sutomore, Bar) bude v provozu i v letní sezóně 2017. Pro následující letní sezónu se opět počítá s provozem lůžkového vozu ČD v relaci Praha – Bar cca od poloviny června do začátku září dle uvedeného kalendáře jízd. Předprodej rezervací bude zahájen zhruba na přelomu března/dubna 2017 v prodejních místech ČD. Více informací získáte na stránkách Českých drah - ZDE.

Nabídnout Vám můžeme také autobusovou dopravu do Černé Hory.

-->