Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Penzion Villa Mario

Poloha na mapě: N 43,15631     E 17,24281

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Drvenik > Hotely a penziony Drvenik > Penzion Villa Mario***

Penzion Villa Mario***

WiFi Klimatizace Pláž 150 mTelevize Obchod Stravování

Moderní penzion se nachází ve vyhledávaném letovisku Drvenik, v části Donja Vala. Vila nabízí příjemné ubytování s polopenzí jen 150 metrů od krásné oblázkové pláže.

Vila disponuje vkusně zařízenými společenskými prostory, recepcí a restaurací s krytým venkovním posezením, kde je podávána polopenze.

Příjemnou procházkou můžete dojít do druhé drvenické zátoky Gornja Vala, ve které také narazíte na dlouhou oblázkovou pláž lemovanou borovicemi. Podél promenády a pláží je celá řada restaurací, kavárniček a stánků s různým zbožím.

Mám dotaz

ubytování

Ve vile jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a jeden dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou chladničkou, SAT-TV a balkónem.

Na vile je dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Vybavení penzionu

Součástí penzionu jsou vkusně zařízené společenské prostory s malou recepcí a restaurace s krytou terasou.

Parkování

ZDARMA přímo u vily (omezená kapacita).

Výlety

můžete uspořádat do města Makarská, která je vzdálená pouhých 30 km nebo Gradacu, který leží 20 km od ubytování v Drveniku. Krásné jsou také procházky po skalnatém přírodním pobřeží, které má ideální podmínky pro potápění.

V místní půjčovně si můžete zapůjčit dřevěné čluny, kajaky, motorové i vodní skútry a šlapadla nebo jízdní kolo. Vodní výlety se uskutečňují v sezóně na ostrov Korčula a Pelješac. Bačinská jezera jsou vzdálena pouhých 25 km. Z Drveniku se organizuje i rafting na řece Cetina. Více informací získáte na stránce výlety v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Přehled našich nejoblíbenějších penzionů v Chorvatsku.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze v ceně pobytu.

Snídaně podávané v restauraci penzionu jsou rozšířené kontinentální, večeře výběrem ze 2 menu, salátový bar a dezert. Nápoje k večeři jsou za poplatek - platba na místě.

V termínech mimo sezónu se k večeři podává pouze jednotné menu (8.6. - 15.6.2019 a 14.9. - 21.9.2019).

pláže

Pěkná oblázková pláž se nachází pouhých 150 metrů od penzionu. Pláž má pozvolný vstup do moře a je vhodná i pro menší děti a seniory.

Drvenik se skládá ze dvou částí, Gornja a Donja Vala. Jedná se o menší a klidnější zátoky, ve kterých naleznete přírodní oblázkové pláže, které jsou lemované borovicemi. Pláže jsou vybaveny sprchami a v jejich blízkosti se nachází restaurace a občerstvení. Pláže jsou vhodné i pro malé děti.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Slevy:

  • dítě do 12-ti let na přistýlce ZDARMA nebo dítě do 6 let bez nároku na lůžko zdarma - omezená kapacita

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování/os.
  • 7x polopenzi/os.
  • spotřebu všech energií
  • služby delegáta (15.6. - 14.9.)
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
  • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
  • pobytové taxy - 1,40 €/os./den, 0,70 €/dítě 12-18 let/den - platba na místě

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.