Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Ulcinj

Ubytování v Ulcinji

Autobusová doprava do Černé HoryFirst Minute nebo dítě ZDARMA

Ubytování Ulcinj

Nemáte dostatek prostředků na dovolenou ve Španělsku či Itálii a přesto si chcete užít nekonečných písčitých pláží? Pak je zcela jasnou volbou dovolená v Ulcinji. Nejen, že zde najdete 13 km dlouhou pláž pokrytou tím nejjemnějším pískem, ale k dispozici je Vám zde i celá řada restaurací a plážových atrakcí za rozumné ceny. Ubytování v Ulcinji je cenově velmi dostupné a dosažitelné takřka pro každého. V naší nabídce ubytování v Ulcinji nalezete kapacity nejrůznějších kategorií, mezi kterými si vybere prakticky každý. Luxusní hotel s all inclusive přímo u pláže uspokojí především náročnější klienty, penziony a apartmány jsou naopak určené rodinám s dětmi, mladým párům a všem těm, kteří si luxus čtyřhvězdičkového hotelu nemohou dovolit.

Novinkou pro nadcházející sezónu je ubytování v centru Ulcinje, přímo u starého města a menší z písčitých pláží. Mala Plaža je několik set metrů dlouhá a její povrch tvoří sametově jemný tmavý písek. Stejně jako Velika plaža má velmi pozvolný vstup do moře. U "Malé pláže" se můžete těšit na ubytování v hotýlku s krásným výhledem na staré město a moře. 

Penziony a apartmány (Aksa i Arijan) se nacházejí maximálně 200 m od začátku velké pláže v Ulcinji, která nabízí spoustu možností. Procházíte-li se rádi podél moře, pak je zdejší pláž naprosto ideální a chůze po mokrém písku velmi příjemná. Vstup do moře je po celé délce velmi pozvolný a díky tomu naprosto ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i klienty s pohybovým hendikepem či seniory.

Námi vybrané kapacity jsou na velmi dobré úrovni a to i přes nízkou cenu. Pokoje i apartmány jsou velmi dobře zařízeny a poskytují vše, co u daného typu ubytování očekáváte. Mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a většinově také wi-fi připojení k internetu. Na většině kapacit je na pokojích k dispozici také lednička. Společná kuchyně je v těchto případech k dispozici na každém patře. U apartmánů je samozřejmostí vybavený kuchyňský kout přímo v rámci vybraného apartmánu.

Poloha Ulcinje navíc umožňuje podniknout celou řadu výletů a to jak do Ulcinjského starého města, tak i širokého okolí. Vyrazit můžete na výlet do Albánie (Tirana), ke Skadarskému jezeru či do historického městečka Stari Bar. Připraven je také výlet do Boky Kotorské. Více informací k výletům Vám poskytneme přímo v cestovní kanceláři, příp. Vás s výlety seznámí delegát přímo v místě pobytu.

Z naší nabídky ubytování v Ulcinji Vám můžeme doporučit především penzion Aksa a vilu Arijan, který se nachází přímo u "Velike plaže".

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Apartmány Ulcinj

Bohatá nabídka apartmánů u ulcinjské pláže zvané Velika plaža odpovídá poptávce našich klientů po tomto letovisku. Při výběru apartmánů v Ulcinji jsme dbali nejen na jejich kvalitu, ale zároveň jsme vybírali takové apartmány,... Více

Penziony Ulcinj

Zlatým středem mezi ubytovacími kapacitami jsou dlouhodobě penziony. Poskytují kvalitní ubytování na úrovni lepších apartmánů a zároveň nabízí možnost stravování přímo v objektu. Možnost stravování přímo v penzionu je nesmírnou... Více

Nejoblíbenější ubytování v Ulcinji

Apartmány Vila Arijan Černá Hora - Ulcinj

Nově postavená vila s výbornou polohou, pouhých 250 m od písčité pláže v Ulcinji (Velika plaža). Ulcinj je ideálním místem pro všechny rodiny s dětmi... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Arijan

Ceník

Penzion Aksa Černá Hora - Ulcinj

Penzion je umístěn v klidnější části Ulcinje pouhých 150 m od písčité pláže zvané Velika Plaža v první linii penzionů a hotelů.  Velika plaža j... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Aksa

Ceník