Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Tivat

Ubytování Tivat

Autobusová doprava do Černé Hory

ubytování v tivatu

Na severu černohorského pobřeží, v samotném začátku Boky Kotorské, se nedaleko jejího nejužšího místa, nachází známé městečko Tivat. V Tivatu je k dispozici celá řada ubytovacích kapacit, apartmány počínaje a penziony a hotely konče. Na své si zde přijdou všechny skupiny návštěvníků a to jak ti chudší, tak ti movitější. Velmi luxusní ubytování je možné zajistit v části Porto Montenegro, jež byla v posledních letech vystavěna a kde se nachází množství pětihvězdičkových restaurací i hotelů. V této části je také zpřístupněna prohlídka interiéru staré jugoslávské ponorky.

Do naší nabídky ubytování v Tivatu jsme zařadili prozatím zejména ty ubytovací kapacity, které svou kvalitou i cenou uspokojí poměrně široké spektrum klientů. Nabídnout Vám můžeme jednoduše zařízený dvouhvězdičkový hotel s vynikající kuchyní, který je postaven u malého přístavu, necelých 100 m od pláže a apartmány Dragana, jež jsou velmi luxusně zařízeny a  nacházejí se přímo na okraji pláže Belane pokryté drobnými oblázky.

Pokud si z naší nabídky ubytování v Tivatu nevyberete, neváhejte nás kontaktovat a my Vám sestavíme nabídku ubytování v tomto zajímavém letovisku přímo na míru. Zajistit můžeme jak ubytování v luxusních 4-5 hvězdičkových hotelech, příp. dalších apartmánových domech. Prohlédnout si můžete také naši kompletní nabídku ubytování v Černé Hoře.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Apartmány Tivat

Tivat, jedno z největších měst Boky Kotorské s větším přístavem a letištěm, je významným turistickým letoviskem s množstvím ubytovacích kapacit, zejména hotelů a apartmánů. Apartmány v Tivatu jsou nejrůznější úrovně, od standar... Více

Nejoblíbenější ubytování v Tivatu

Apartmány Vila Dragana Černá Hora - Tivat

Ubytování pro Vás zajistíme na jakýkoliv počet dnů! Vila se nachází v severní části černohorského pobřeží, poskytuje jedinečná luxusně zařízená studi... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Dragana

Ceník