Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Sutivan

Ostrov Brač - ubytování Sutivan

Ubytování Sutivan

Ubytování SutivanZhlédněte naši nabídku ubytování v Sutivanu, kde pro Vás nabízíme kvalitně vybavené apartmánové domy v klidné části letoviska a přitom v dobré dostupnosti pláží i centra. Věříme, že naše nabídka ubytování Sutivan dokáže svojí kvalitou uspokojit i náročnější klientelu. Ubytování v jednom z nejoblíbenějších letovisek na Brači poskytujeme ve dvou až šestilůžkových apartmánech ve vzdálenosti 80-200 m od pláží.

Sutivan je poměrně frekventovaným cílem letních dovolených. Letovisko svým návštěvníkům nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Z kulturních akcí za zmínku stojí Den obce na svátek Sv. Ivan s lidovou veselicí (dne 24. června), Rybářská noc (dne 24. července), Sutivanské léto (koná se v termínu od 1. do 20. srpna) a Slavnost Sv. Roka (16. srpna). Stále větší oblibě se však těší i sportovní festival s mezinárodní účastí - Vanka Regule - který se koná vždy druhý týden v červenci a je doprovázen i bohatým zábavním programem, který trvá do pozdních nočních hodin.

Ubytování v Sutivanu

Ubytování Sutivanje vyhledávaným zejména v termínech od května do září, kdy na ostrově panuje stálé a teplé počasí a zároveň se zde v tomto období koná největší množství doprovodných akcí, které návtěvníci města zajisté ocení. Přímo v Sutivanu Vám můžeme nabídnout ubytování v apartmánech Vila Blanka a Vila Drago.

Ze Sutivanu můžete vyrazit na celou řadu výletů po ostrově Brač i mimo něj. Za návštěvu stojí přírodní park Sutivan nacházející se necelé 3 kilometry od letoviska, který je mimo jiné vybaven i originální zoologickou zahradou, která jistě potěší i ty nejmenší návštěvníky. Dále je vybavena i hřišti, nejen dětskými, ale i většími pro rekreační sporty a malou restaurací, kde můžete svou prohlídku parku příjemně zakončit. Navštívit rovněž můžete i další oblíbená letoviska ostrova Brač - Supetar a Bol, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží Jadranu - pláž Zlatni rat. Po velké poptávce ubytování ve Zlatém Bolu jsme pro Vás zařadili do nabídky i apartmány nacházející se v této oblíbené lokalitě. Apartmány Mija se nacházejí ve východní části městečka Bol a od svého zařazení do nabídky se těší velké oblibě.

Stojí za zhlédnutí

Apartmány Sutivan

Apartmány Sutivan

Apartmány v Sutivanu lze charakterizovat tímto způsobem - levné a kvalitní. Další velkou výhodou je rodinné prostředí, kde se cítíte opravdu jako doma. Na Brači i na Sutivanu nejsou apartmánové do...

Apartmány Sutivan