Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Šibenik

Ubytování Šibenik

Ubytování v Šibeniku skýtá celou řadu možností a nabídek sportovního i kulturního vyžití.

Ubytování v ŠIBENIKU

Město se pyšní celou řadou řadou památek, kdy zejména pevnosti Sv. Mihovila (původně sveta Ana), Šubičevac, Sveti Ivan a v hlubokém průlivu sv. Antonína pevnost Sv. Nikola jsou opravdovým skvostem a v minulosti chránily město proti tureckým invazím.

V Šibeniku se však koná i celá řada kulturních akcí, jež probíhají především v letních měsících. Využijete-li nabídku ubytování v Šibeniku, budete moci navštívit např. Šibenické léto (festival kultury a zábavy), Mezinárodní dětský festival (divadlo, hry, dětské soutěže atd.) či Letní varhanickou školu. Další zajímavou nabídkou může být ubytování v Zadaru. 

Pokud ovšem nejste přehnanými milovníky historie či kultury a hledáte spíše sportovní vyžití, pak i v této oblasti Vám Šibenik dokáže poskytnout velmi bohatou nabídku. Šibenik má výborné podmínky pro vodní sporty - jachting, potápění (jsou zde i potápěčské školy). Na nově otevřeném koupališti Jadrija si můžete zahrát plážový volejbal, košíkovou, stolní tenis aj. Vyzkoušet však můžete i bungee-jumping ze Šibenického mostu přes řeku Krku, což turisté toužící po adrenalinu zajisté ocení.

Ubytování Šibenik připravujeme, můžete však zhlédnout naši nabídku ubytování na ostrovech v Chorvatsku, kde nabízíme především ostrovy Brač, Šolta a Pag - mezi nejoblíbenější ubytovací kapacity patří Apartmány Vila Blanka (Brač) a Apartmány Vila Željko (Šolta).

Fotogalerie