Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Istrie > Ubytování Poreč

Ubytování Poreč

Poreč je větší město, kde je spousta možností ubytování, od ubytování v soukromí, přes hotely, penziony, apartmány až třeba kempy.

Ubytování v Poreči

Je zde více jak 30 hotelových komplexů, 13 kempů a 16 apartmánových komplexů. Některé kempy jsou dokonce naturistické, což někteří klienti jistě ocení. V některých komplexech jsou tobogány, skluzavky a bazény jak pro děti, tak i pro dospělé. Jedná se opravdu o největší množství ubytovacích kapacit.

Turistické oblasti jsou Modrá laguna, Brulo, Pical, Spadici a Zelená laguna. Ubytování v Chorvatsku Vám zajistíme v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových i vícelůžkových apartmánech.

Město je hezky upravené, vyzdobené květinami a zelení a obyvatelé jsou velmi milí a vstřícní lidé. Pokud tedy budete ubytovaní v soukromí, budou Vás majitelé příjemně hostit.

Ubytování PorečVelká rekreační střediska jsou vybudována jižně od města kolem Plava laguna a Zelena laguna.

Na své si přijdou i rodiny s dětmi, protože je zde řada dětských hřišť, bazénů, tobogánů a vstup do moře je v některých částech města pozvolný.

Hotely Poreč

Kvalitní alternativou ubytování v Poreči jsou bezesporu hotely, kterých je zde nespočet, je tak rozhodně z čeho vybírat. Rozhodovat se můžete především dle vlastních požadavků, např. dle vzdálenosti od starého města nebo pláže. ... Více

Nejoblíbenější ubytování v Poreči

Hotel Delfin** Istrie - Poreč

Hotel se nachází v části Zelena Laguna, zhruba 5 kilometrů od centra Poreče a pouhých 50 m od pláže. Je velmi oblíbený pro svoji polohu a zajímavou c... WiFiPlážTelevizeObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Delfin**

Ceník

Fotogalerie