Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podaca

Ubytování Podaca

Ubytování v Podace

Novinkou v naší nabídce je ubytování v malebném letovisku Podaca. Jedná se o malou vesničku v jižní části Makarské riviéry, jež můžeme rozdělit na tři části: Kapeć, Viskoviću valu a Ravanje. Podaca se nachází mezi letovisky Zaostrog a Brist a necelé 4 km severně od známého Gradace. Velkou předností ubytování v Podace je klid, ničím nerušená dovolená a krásné pláže, jež jsou pro tuto část přímoří typické.

V posledních letech je ubytování Podaca vyhledávané zejména pro již zmíněný klid a krásné oblázkové pláže. V letovisku ovšem nechybí ani tradiční dalmatské restaurace, obchod s potravinami, trh s místním ovocem a zeleninou, stánky se sezónním zbožím, suvenýry či trafika.

Do naší nabídky ubytování Podaca jsme nově zařadili pěknou vilku nacházající se na začátku hlavní části letoviska, jen pár kroků od jedné z krásných oblázkových pláží a dále kemp Uvala Borova ležící mezi letovisky Zaostrog a Podacou. V samotném kempu je k dispozici restaurace, obchod s potravinami i prostor pro střídání turnusů. Kemp je po celkové rekonstrukci. 

Během pobytu můžete podniknout celou řadu výletů a to jak na "vlastní pěst" tak dle aktuální nabídky našeho delegáta. Doporučujeme navštívit Staru, resp. Gornju Podacu, která se nachází na chráněném místě vysoko nad mořem. Více informací najdete na stránce dovolená Podaca.

Apartmány Podaca

Podaca je menší letovisko na Makarské riviéře nacházející se jen pár kilometrů nad oblíbeným Gradacem. Vyhledávaným typem ubytování v Podace jsou zejména apartmány. Tento typ ubytování je v Chorvatsku jednoznačně nejvyhledávaně... Více

Nejoblíbenější Ubytování v Podace

Apartmány Vila Musa Makarská riviéra - Podaca

Vynikající poloha přímo u moře je velkoku devízou apartmánové vily Musa. Vilka se nachází takřka na moři a jen pár metrů od malebné oblázkové pláže l... WiFiPlážObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Musa

Ceník