Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování město Pag

Ubytování Pag

ubytování pag

Ubytování PagUbytování ve městě Pag zajisté potěší každého, kdo do tohoto letoviska zavítá.
Město Pag zajisté rozzáří oči všech milovníků historie, jelikož starobylé centrum, jehož historie sahá až do roku 1443, je opravdovým skvostem. Při procházce městem můžete narazit např. na Knížecí palác, který se nachází na hlavním náměstí, jehož dominantou je kostel Nanebevzetí Panny Marie.
Za zmínku dále stojí kostel sv. Markéty, věž Skrivat a městská věž, která v minulosti byla jednou z devíti věží městkého opevnění.

Ubytování Pag nabízíme v nově zrekonstruovaném hotelu Mario, který se nachází na klidné ulici vedoucí podél pobřeží, odkud je krásný výhled na starobylé centrum na protějším břehu zátoky. Hotel Mario je v naší nabídce již několikátou sezónu a klienti zde byli vždy spokojeni. Celá řada spokojených klientů se do hotelu, rok co rok, velmi ráda vrací.

Hlavní městská pláž je vzdálena necelých 200 m od hotelu a pohodlně k ní od hotelu sejdete. Na pláži je k dispozici veškeré vybavení - jsou zde restaurace, různá občerstvení, půjčovny skútrů a šlapadel, hřiště na plážový volejbal, tobogan aj. Další  krásné přírodní pláže jsou roztroušeny v okolí letoviska a během pobytu rozhodně stojí minimálně za zhlédnutí. Navštívit můžete i pláže oceněné Modrou vlajkou, které se nachází v okolí letoviska Novalja, vzdáleného cca 20 km od Pagu. V tomto místě poskytujeme ubytování v apartmánech Vila Angelina.

Stojí za zhlédnutí

Hotely Pag

Hotely Pag

Ve městě Pag naleznete velmi kvalitní hotely, které jsou většinou nové nebo nově zrekonstruované. V naší nabídce hotelů Pag naleznete již několikátou sezónu Hotel Mario, který díky velké oblíbenosti...

Hotely Pag