Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Kvarner > Ubytování Novi Vinodolski

Ubytování Novi Vinodolski

Ubytování na riviéře Novi vinodolski

Město Novi Vinodolski a také stejnojmenná riviéra se rozprostírají v okolí ústí říčky Suha Ričina do Vinodoského průlivu, zhruba 9 kilometrů od známého letoviska Crikvenica. Původní městečko se rozkládalo v kopci nad magistrálou, zatímco nové město se nachází přímo na pobřeží a rok od roku se dále rozrůstá podél pobřeží. Ubytování Novi Vinodolski tedy nabízí bohatou nabídku jak apartmánového, tak i hotelového typu ubytování.

Riviéru Novi Vinodolski doporučujeme zejména všem milovníkům klidné rodinné dovolené a díky okolním přírodním krásám také milovníkům přírody. Klientům, kteří vy hledají spíše zábavný noční život doporučujeme vybírat z nabídky ubytování Crikvenica.

Krásné jsou v této oblasti také pláže. Hlavní městská pláž města Novi Vinodolski byla oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře i vybavenost. Tuto pláž najdete v zátoce Lišanj. Na riviéře najdete všechny typy pláží - písčité, oblázkové, skalnaté i betonová mola. Nechybí ani část pláží věnovaná dětem. U pláže Lišanj nechybí ani restaurace, nabídka vodních a sportovních aktivit.

Pěkná oblázková a skalnatá pláž se nachází i v malém letovisku Klenovica. Pláž je obklopená vzrostlými stromy, které v parných letních dnech poskytují potřebný stín a také ochlazují moře.

Fotogalerie