Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Novalja

Chorvatsko - ubytování Novalja

Ubytování novalja

Ubytování NovaljaZhlédněte ubytování v Novalje, kde nabízíme v účelně zařízených apartmánech, které se nacházejí zhruba 300 m od centra letoviska, což hostům zaručuje naprostý klid a soukromí. Ubytování v této lokalitě poskytujeme v menších apartmánových vilkách, kde je pouze několik apartmánů a existuje tedy pouze velmi nízká pravděpodobnost, že Vás bude někdo v průběhu dovolené rušit.

Městečko Novalja je druhým nejdůležitějším letoviskem ostrova Pag a postupně přebírá status hlavního turistického centra. Letovisko je moderně vybaveno a mezi návštěvníky velice oblíbeno. Oproti Pagu Novalja nabízí širší možnosti společenského vyžití a zábavy.
Největším skvostem letoviska jsou místní pláže, kterých se zde nachází nespočet a jsou převážně tvořeny z menších oblázků či hrubého písku. Nejnavštěvovanějšími jsou ovšem pláže oceněné Modrou vlajkou - pláže Zrće, Trinčel a Straško, které se nachází v rozmezí 1-3 km od letoviska. Novalja je tou pravou volbou pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené s neopakovatelnými zážitky.

Apartmány NovaljaV naší nabídce ubytování Novalja naleznete Apartmány Vila Angelina, které jsou účelně zařízeny a klientům je tak k dispozici vše, co pro svůj pobyt v Novalji potřebují. Stravovat se zde můžete buďto z vlastních zdrojů, kdy využijete plně vybavený kuchyňský kout k vlastnímu vaření, či v okolních restauracích, kde máte jedinečnou možnost ochutnat tradiční chorvatská jídla a místní speciality. Vyrazit odtud můžete i na některý z nabízených výletů - např. Fish Pikniky, které jsou velmi žádané (trasa okolo ostrova - za cenu cca 150 KN).

 

 

 

Stojí za zhlédnutí

Apartmány Novalja

Apartmány Novalja

Prohlédněte si naši nabídku apartmánů Novalja na ostrově Pag. Rozsah nabídky apartmánů budeme neustále rozšiřovat dle poptávky a oblíbenosti.  Ostrov Pag leží na severu chorvatské části Dalmácie a p...

Apartmány Novalja