Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Maslinica

Ubytování Maslinica

Ubytování v Maslinici

Ubytování MaslinicaMalá rybářská osada a klidnější letovisko, to je Maslinica, místo mnohými označované jako perla ostrova Šolta. Maslinica je oázou klidu, což zaručuje naprosté soukromí i přes ubytování nedaleko pláží a centra letoviska. Ubytování v Maslinici nabízíme v menších apartmánových domech ve vzdálenosti 80 - 300 m od moře a krásných oblázkových pláží.

Maslinica je s ostatními letovisky Šolty spojena silnicí, což zaručuje bezproblémové cestování po ostrově. Bez obav tak můžete vyrazit na výlet do dalších letovisek Nečujam či Stomorska, které leží ve vzdálenosti 14-17 km od Maslinice. V nabídce ubytování Maslinica najdete apartmány standardně až moderně zařízené, které bez obav uspokojí potřeby i náročnějších klientů nebo rodin s dětmi.
Ubytovací kapacity se nacházejí na mírném kopečku s nádherným výhledem na moře a celou Maslinicu. Z balkónů orientovaných na moře tak máte zátoku i celé letovisko jako na dlani a můžete zde strávit spoustu krásných chvil či romantických večerů při západu slunce.

Ubytování v MasliniciNejoblíbenějším ubytováním v Maslinici je Vila Stanka, kam se klienti nejčastěji vracejí. Vyhledávané jsou ovšem i další naše ubytovací kapacity v této oblasti a to Vila Nataša či apartmánová Vila Boris. Kapacity bývají nejrychleji obsazeny pro prázdninové termíny od července do srpna, kdy je v případě zájmu nutná brzká rezervace.

Z Maslinice můžete vyrazit na celou řadu výletů, se kterou Vás ochotně seznámí majitel ubytovací kapacity, který Vám současně bude nápomocen při řešení jakýchkoli případných problémů a po dobu pobytu Vám tak bude Vaší pravou rukou, na kterou se můžete kdykoli během pobytu obrátit.

 

Stojí za zhlédnutí

Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica

Apartmány v Maslinici jsou charakteristické svou polohou v mírném kopci, odkud je nádherný výhled na zátoku, otevřené moře se spoustou malých ostrůvků i celé letovisko Maslinica. Apartmány Maslinica...

Apartmány Maslinica