Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela

Ubytování Brela

Zhlédněte naši nabídku ubytování Brela 2019. Nabídneme Vám ubytování na Brele v kvalitních apartmánech, apartmánových studiích a hotelech. Ubytovací kapacity v letovisku Brela dokáží uspokojit i nejnáročnější klientelu.

ubytování v brele

Apartmány, studia i hotely jsou moderně a účelně vybaveny s dobrou pozicí, tedy blízko centra i pláží.

Brela je nejoblíbenější letovisko nejen Dalmácie, ale Chorvatska všeobecně. Během několika posledních desetiletí zaznamenala Brela velký rozkvět a stala se nejvyhledávanějším místem pro turisty. Tato perla Dalmácie Vám nabídne panenské přírodní prostředí, čisté oblázkové i písčité pláže s romantickými zákoutími a upravenými plážemi (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata). Po okrajích pláží na Brele se táhne promenáda lemovaná borovicemi. Nezapomenutelnou dovolenou na Brele dotváří středozemní podnebí, sportovní terény, ekologické prostředí a klid. Místní restaurace i ubytování na apartmánech Brela Vám nabídnou služby nejvyšší kvality. Podobně dlouhé pláže jako na Brele také v Tučepi, kde máme připravenou podobnou nabídku ubytování.

 

Ubytování Brela Jakiruša

Ubytování BrelaBrela – Jakiruša je nejklidnější část Brely s řídkou zástavbou a množstvím zeleně, proto se zde soustředí naše apartmánová nabídka ubytování v Brele. Zdejší apartmány jsou střední až vyšší kvality.
Další velikou devizou na Brele Jakiruši jsou nepřelidněné pláže a krásná dlouhá promenáda, vedoucí přes Bašku Vodu, Baško Polje, Promajnu až do Makarské. Z našich nejoblíbenějších apartmánových vil v této oblasti můžeme doporučit Vilu Perla a Vilu Nikola. Obě leží v těsné blízkosti ve svahu nad mořem.
V centru Brela jsme pro Vás připravili luxusní Vilu Katarina, ležící v klidné ulici přitom ale v blízkosti rušné a vyhledávaní části Brely.

Nabídka ubytování v letovisku Brela je bohatá a dokáže vyhovět takřka každému. Ubytování Brela nabízíme v měsících květen až září, kdy je zde ideální počasí pro pobyt u moře. Nejpříznivější počasí na Brele panuje v měsících červenec a srpen, kdy ubytování v Brele vyhledává nejvíce turistů. Novinkou v naší nabídce je ubytování Drvenik, ketré můžete využít v případě zaplněnosti ubytování na Brele.Ubytování na Brele

Ubytování Brela je pro klienty vynikajícím výchozím místem pro celou řadu výletů. S nabídkou výletů budete seznámeni naší delegátkou v místě pobytu při informativní schůzce.

Brela i celá Makarská riviéra je v průběhu prázdninových měsíců (červenec-srpen) známá téměř neměnným, slunečným počasím s minimem srážek. Předpověď počasí (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata) na následující dny k vidění na stránkách počasí Brela.

Brela je místem odpočinku a relaxace. Přejeme ničím nerušené ubytování a prožití nezapomenutelné dovolené u moře!

Apartmány Brela

Apartmány na Brele patří díky celosvětově známé destinaci Brela jednoznačně k nejžádanějším apartmánům na Makarské riviéře. Apartmány Brela jsou vyhledávané nejen českými ale stále více zahraničními turisty, kteří oceňují nádhern... Více

Nejoblíbenější ubytování na Brele

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusní dovolená na Brele v hotelové kvalitě za velmi příjemné ceny - to je Vila Katarina!!Vila Katarina je  umístěna ve svahu v poměrně klidné části... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Katarina

Ceník

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla se nacházejí ve svahu, obklopeném borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě. Cesta z pláže ... KlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Perla

Ceník