Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Bol

Ubytování Zlatý Bol

Ubytování bol - zlatni rat

patří k velmi oblíbeným volbám nejen na Brači, ale v celém Chorvatsku. Vzhledem k velké poptávce ubytování v této lokalitě jsme i my zařadili do naší nabídky ubytování na Brači městečko Bol, občas nazývané též Zlatý Bol. Pojmenování Zlatý je odvozené od názvu atraktivní pláže Zlatni rat (česky též překládané jako Zlatý roh), která se v tomto letovisku nachází. Ubytovýní Zlatý Bol je naší novinkou roku 2014!

Oblázková pláž Zlatni rat je poměrně specifickou pláží. Vyčnívá z pobřeží 600 metrů do otevřeného moře a svým tvarem připomíná roh. Její tvar je závislý na mořských proudech, kterými je pravidelně ovlivňován. Jeden den tedy špička může být zahnuta doleva, druhý doprava. Vzhledem ke své atraktivitě je pláž hojně navštěvována a je tedy třeba počítat s tím, že pláž je povětšinu dne plnější a soukromí na ní budete hledat spíše velmi těžko.

Ubytování v Bolu nabízíme v krásných apartmánech na východním okraji městečka Bol. Nejbližší pláž se nachází ve vzdálenosti 150 m od apatmánového domu. Příjemnou procházkou můžete vyrazit i pláži Zlatni rat. Cestu si případně můžete ulehčit využitím turistického vláčku, který objíždí všechny hlavní pláže letoviska Bol. Apartmány Vila Mija jsou kvalitně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, oddělenou ložnici, vlastní kuchyni s vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem a terasu. Apartmány jsou vybaveny též televizí, klimatizací a Wi-Fi připojením.

Spoustu zajímavých informací o letovisku Bol a pláži Zlatni rat Vám přinášíme také na stránce dovolená Zlatý Bol, případně také v sekci výlety v Chorvatsku pod Střední a Jižní Dalmácií.