Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bar

Ubytování Bar

Autobusová doprava do Černé Hory

ubytování Bar

V krásném prostředí jižního Jadranu nabízíme levné ubytování v apartmánech v dobré dostupnosti pláží a nedaleko centra letoviska. K plážím i do centra dorazíte po necelých pěti minutách pozvolné chůze. Kvalitní ubytování v Baru nijak nezaostává za chorvatskými standardy a to ani přes nízkou cenu. Letovisko Bar bylo v posledních letech upravováno a dokáže tak nyní nabídnout nejen výhodné ubytování, ale také příjemné prostředí živého města na pobřeží Jaderského moře.

Byť je to z České republiky do Černé Hory dále, cesta se vyplatí. Černá Hora má rozhodně co nabídnout a ani letovisko Bar není výjimkou. Ve srovnání s oblíbeným chorvatským letoviskem Tučepi je cesta do Baru přes Dubrovník asi o 260 km delší a s krátkými přestávkami ji urazíte za cca 15 hodin. Pokud se ovšem vydáte autem do Chorvatska, není to do Černé Hory už nijak zvlášť daleko a vězte, že nebudete litovat. Již cestou za ubytováním do Baru budete po přejetí hranic s Černou Horou míjet krásná místa, která jistě zatoužíte navštívit. Řeč je především o letovisku Herceg Novi, zálivu Boka Kotorská a letoviscích Budva, Petrovac a Sutomore. Ze silnice uvidíte také opevněnou středověkou osadu na skalnatém poloostrůvku, jež za svými zdmi ukrývá milionářské letovisko. Řeč je samozřejmě o městečku Sveti Stefan. Z odpočívadla nad městem si můžete tento jedinečný poloostrůvek vyfotit a že nebudete jediní. Fotka tohoto místa nechybí ve sbírce žádného cestovatele ani publikacích o Černé Hoře.

Informace o krásách Baru, plážích v letovisku, nabídce sportů a mnoho dalšího se dočtete na stránce dovolená Bar. V článku o dovolené v Baru se dočtete také o městečku Stari Bar, jež je předchůdcem novodobého Baru a nachází se 5 km od Baru na vrcholku kopce Londža.

Pokud jste si z nabídky ubytování v Baru nevybrali, nezoufejte, máme pro Vás bohatou nabídku dovolené v Černé Hoře. Zhlédněte např. ubytování v Ulcinji, která se nachází 30 km jižně od Baru. Doporučit můžeme také ubytování v Sutomore, na které narazíte pár km před Barem a bývá označováno rekreační oblastí Baru, jež není typicky dovolenkovým letoviskem.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Apartmány Bar

Krásné a v posledních letech opravované a zkrášlované letovisko Bar skrývá ve svém nitru spoustu ubytovacích kapacit. Mimo hotelů je zde poměrně široká nabídka nejrůznějších apartmánů. Apartmány v Baru jsou na velmi dobré úrovn... Více

Nejoblíbenější ubytování v Baru

Apartmány Vila Anna Černá Hora - Bar

Apartmány Anna se nacházejí v letovisku Bar, resp. v jeho okrajové části Šušanj. Jsou umístěny v klidné části letoviska, což poskytuje soukromí a zar... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciVlastní dopravaApartmány Vila Anna

Ceník