Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > ZÁJEZDY > Školní zájezdy do Chorvatska

Chorvatsko - školní pobyty

Školní zájezd do chorvatského Zadaru

školní zájezdy a pobyty v Chorvatsku

pro Vás nabízíme za jedny z nejnižších cen v ČR, kdy balíčky kompletních služeb začínají již na částce 4.990,- Kč/os.!! Dle počtu platících nabízíme doprovod zdarma včetně všech služeb!! Projděte si naši nabídku školních pobytů v Chorvatsku, zhlédněte fotogalerii a vyrazte se školou na nezapomenutelnou dovolenou k Jadranu s naší cestovní kanceláří.

Školní pobyty na Zadarské, Omišské a Makarské riviéře

Dovolte nám, abychom Vás seznámili s naší poměrně výjimečnou nabídkou školních pobytů v Chorvatsku – zaměřené na školní pobyty a různé cvičící skupiny.

Nabídneme Vám skupinové zájezdy na vyzkoušených a oblíbených pobytových místech. Ubytovací kapacity vybíráme tak, aby vyhovovaly požadavkům skupin, tedy aby byl k dispozici dostatečně veliký venkovní prostor pro cvičení nebo schůzky většího počtu lidí. Na určitých vilách máme také k dispozici společenskou místnost, která se využívá např. při nepříznivém počasí.

Celková kapacita penzionů nebo vil bývá 20 až 50 lůžek. Stravování probíhá buď přímo v objektu nebo v blízké restauraci.

Našimi organizovanými skupinami byly v minulosti nejen školní pobyty v Chorvatsku, ale např. také soustředění tanečních souborů či výuky aerobiku apod. Zájezdy do Chorvatska pro školy jsou naší dlouholetou specializací.

Nabídku školních zájezdů do Chorvatska Vám na vyžádání rádi zašleme.
Letáčky si můžete prohlédnout také zde:

Mimice Omiš - Nemira Omiš - Duče Tučepi Pakoštane Čanj, Černá Hora

Pro skupiny jsme nově připravili také skupinové zájezdy do Itálie.

Cena školních pobytů v Chorvatsku

Důležitým faktorem při rozhodování, zda využít naší nabídky či nikoliv, bude jistě cena, kterou jsme nastavili v případě školních výletů na nejnižší možnou hranici.

Cena balíčku zahrnuje: 7x pobyt, 7x polopenzi s obědovou polévkou, (možnost plné penze), celodenní pitný režim, autokarovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu všech energií, služby stálého delegáta přímo na této vile, závěrečný úklid.

Zaměstnanci, resp. dozor školy mají pobyt včetně všech služeb zdarma.
Platbu lze rozdělit do několika splátek, jako rezervační záloha postačí 1.000,- Kč/osobu.
Pokud požadujete dodání Certifikátu o pojištění CK, rádi Vám jej zašleme prostřednictvím e-mailu nebo poštou, případně si jej stáhněte ZDE

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám, prosím, na naši brněnskou centrálu, příp. na náš e-mail. Rádi Vám také zašleme fotografie z pořádaných pobytových akcí.