Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > KONTAKT, PRODEJCI > Reference

Reference našich klientů

Reference klientů CK Adria Sun

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování super dovolené. Byli jsme maximálně spokojení. Všechno bylo bez chyby. Velmi příjemná a profesionální delegátka, vstřícná majitelka domu, jídlo v restauraci....Prostě skvělá dovolená!
Přeji spoustu spokojených klientů.
S pozdravem Jana Daňková

Dobrý den,
chtěly bychom vaší cestovní kanceláři poděkovat za překrásně strávenou dovolenou v Chorvatsku na poloostrově Pelješac v Orebiči (vila Lidija) v termínu 22.7. - 31.7.2016.
Od odjezdu až po návrat domů bez problémů. Výborně zajištěná doprava společnosti Gumdrop,příjemní řidiči, ubytování na vynikající úrovni.
Děkujeme.
S pozdravem Ďurišová Jana a Ježíková Anna

Dobrý den,

byli jsme opravu velice s dovolenou spokojeni a doporučujeme všem, kdo si chtějí užít krásného moře a překrásné přírody. Děkujeme touto cestou ing.Tylemu za jeho velikou ochotu a schovívavost při našem výběru zájezdu a následně uzavírání cestovní smlouvy. Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že Vašich služeb jistě zase využijeme. Jan Fiala a Jana Dryjáková


Dobrý den,

chceme touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou. kterou jsme si opravdu užili. Velice příjemná delegátka Jana, milá paní domácí a její ochotný manžel, krásné počasí, kouzelný výlet na ostrovy Hvar i Brač, toto všechno nám dovolenou jen zpříjemnilo, proto tímto všem dotyčným upřímné díky za krásných 14 dnů v Tučepi. Zdraví Novobilský Jan s manželkou


S dovolenou od Vaši cestovky jsem byla velmi spokojena. A doufám, že jsem Vašich služeb nevyužila naposledy. Věděla jsem kam jedu a moje očekávání bylo splněno a s dovolenou jsem byla velmi spokojena. A kdybych mohla pojedu hned. Orebič jako dovolenkové středisko je bezva. Byla jsem na Istrii, v Makarské na Bašce i v Žuljaně na Pelječaci, ale Orebič je jednička a všem doporučuji jej navštívit. Okálová


Dobrý den,

velice děkuji za pěknou dovolenou,splnila všechna naše očekávání.Výlety jsme si dělali individuálně. Domorodci byli velice příjemní, ubytování velice dobré,majitel milý, spolehlivý. Dopravci opravdu dochvilní i přesto,že jsme měli přestup v Praze,vše perfektně navazovalo časově. Ochota a pohoda během cesty byla pro nás překvapením. Vše bez problémů i přesto, že probíhal převoz klientů od několika CK. Před odjezdem jsem pročítala recenzi na různé CK a dopravce, takže jsem odjížděla s rodinou s obavami. Naštěstí mohu opravdu jen chválit. Jiřina Státníková


Pochvala a poděkování Vila Adriasun Mala Luka

Dobry den,
Akorat jsme se vratili z dovci z Chorvatska- vila adrisun Mala Luka. Rad bych vyjadril velkou pochvalu skutecne perfektni personal a ubytovani, ktere zde mate. Jen tak dal naprosto bezchybne absolutne bez problemu a super prostredi.
S uctou a pozdravem
Jaroslav Masin


Dobrý den,

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za Váš vstřícný přístup při zajišťování našeho ubytování na poslední chvíli. Dovolená i ubytování bylo skvělé.
Děkuji a jsem s pozdravem
Jiří Kovář.


Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme prožilili v Chorvatsku v hotelu Croatia Sydney v Mimicích v termínu od 17.7. 2010. Ubytování v hotelu bylo příjemné, poskytované služby celého personálu i delegátky byly velice vstřícné a námi a myslím i ostatními účastníky bylo velmi kladně hodnoceno. Rovněž stravování bylo na velmi dobré úrovni. Proto Vám všem toutou cestou ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt.
S pozdravem Jana Dryjáková a Jan Fiala, Praha


Dobrý den,

Prosím o cenovou nabídku do výše uvedeného hotelu, autobus 10 dní polopenze na konec srpna. Vrátila se od tam tud kolegyně a byla nadmíru spokojená.
Děkuji za odpověď Helena Barková Praha


Vážení,minulý týden jsme se vrátili z dovolené v Chorvatsku,kterou jsme měli přes Vaší cestovku.Byli jsme velice spokojeni se službami hotelu(pěkné ubytování,výborná kuchyně).V příštím roce toho zase využijeme. Máte 10-denní pobyty,pošlete prosím cenu(příští sezona).


Dovolená velmi fajn,hotelíček bezva. Doprava na úrovni - jen tak dál Doporučím. Díky Novotný


Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný rekreační pobyt v Chorvatsku v Bašce Vodě, zprostředkovaný Vaší cestovní kanceláří. Byli jsme ubytováni ve vile Mile v termínu 16.7. - 25.7.2010.
Moje poděkování patří především Vaší delegátce paní Aleně. (Omlouvám se, ale papíry s jejím příjmením jsem bohužel někde založila.) Paní Alena mě překvapila svým profesionálním chováním. Dokázala se perfektně postarat o své klienty a poradila si s každým problémem. Kdykoliv jsme se na ni obrátili, vždy nám pomohla situaci vyřešit nebo s něčím poradit, doporučit a to vždy s klidem, s úsměvem a okamžitě! Jezdím do Chorvatska už skoro 10 let, ale vždy jsem měla spíš špatné zkušenosti. Buď jsem delegátku zahlédla jen mimořádně, nebo problém už nešel vyřešit a většinou byly slečny dost nepříjemné. Všichni, kteří jsme byli v této vile ubytovaní byli velice spokojeni s jejím přístupem a ochotou.Ještě jednou děkuji za všechny a doufám, že takové delegátky potkám i příště.
S pozdravem Došková a zároveň děkuje i paní Rejnušová a spol.


Dobrý den,

ještě píši ohledně již proběhlé dovolené v Chorvatsku-Tučepi(vila Marin), byl jsem nadmíru spokojen s pobytovým místem, ubytováním, polopenzí, prostředím. Až na dopravu vše moc příjemné, další rok bych se na to místo nejraději vrátil :)
Hodně spokojených zákazníků do budoucna.

S pozdravem Lukáš Hanák


Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat Vaší cestovní kanceláři za skvělý pobyt u moře s tancováním (Malá Luka 1.-8.9. Vila AdriaSun), za kladný přístup při řešení platby, potvrzení o platbě, řešení dotazů a na místě pak zejména za profesionální přístup paní delegátky a celého personálu, kdykoliv zodpověděli naše dotazy, snažili se vyjít vstříc ve všem možném, co si zákazník dokáže navymýšlet, byla jsem velmi spokojena s celým pobytem a Vašimi službami.

Má dovolená byla úžasná nejen skvělým pobytem s příjemýmnými lidmi a tancováním, ale v nemalé míře i díky vašemu servisu a péči.

Děkuji a věřím, že s Vaší CK to nebyla má poslední dovolená.

S pozdravem
Radka Roučková, Olomouc


Dobrý den, v soboru jsme se vrátili z pobytu v Chorvatsku, Promajna, penzion Joze, zakoupeného u CK ADRIA SUN s.r.o. Tímto bych chtěl poděkovat CK a vyslovit i poděkování personálu penzionu za příjemně a bezproblémově strávený týden. Holek


Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátce CK Adria Sun paní Silvii Magnuskové, která velmi vstřícně a profesionálně zajistila nejen vše potřebné ohledně pobytu - 31.8 - 7.9.2013, Jakiruša, Luka - a cesty, ale zejména naše nadstandartní zájmy. Cestujeme každoročně již mnoho let do různých destinací a to dvakrát ročně s různými CK dle jejich působnosti, takže máme s čím porovnávat - letos jsme např v červnu byli na Rhodě.

Paní Magnusková velmi ochotně a profesionálně zajistila pro naše výlety po okolí destinace zapůjčení čtyřkolky a následně i osobního vozidla, když jsme zjistili, že zřejmě se vstupem Chorvatska do EU přestalo platit staré dobré chorvatské rčení - "něma probléma".....8-) a na rozdíl od jiných zemích byl téměř neřešitelný problém s autopůjčovnami a to jsme si raději již nedovolili půjčit si motorový člun, kdy v takovém případě na zmíněné Rhodě postačila objednávka na recepci hotelu......

Jsme zvyklí podnikat výlety po okolí dle vlastního časového programu a protože jsme v Chorvatsku v letošním roce byli letecky, adekvátní dopravní prostředek byl nezbytný. Bez ochotné pomoci Vaší delegátky bychom náš program neuskutečnili, takže ještě jednou děkujeme nejen za bezprecedentní zařízení veškerých náležitostí, ale i za dobré typy zajímavých lokalit ve směru našich cest. V hotelu Luka jsme byli již po páté - před CK Adria Sun třikrát s CK Čedok - a díky takovémuto přístupu Vaší delegátky se opět rádi vrátíme.

S pozdravem Milan Beneš


V neděli jsem přijela z dovolené, organizované vaší cestovní kanceláří.Poslední rok mě trápí artroza kyčle, takže jsem se trochu bála, jak dovolenou ve vile Adria sun zvládnu, ale díky delegátkám Aleně a Magdě dopadla dovolená výborně. Všemožně mi pomáhaly- například doprava autem se zavazadly s kopce od silnice, ubytování v prvním patře vily, odvoz na pláž v Mala Luce, doprovod při výletu do Splitu a na vyjížďku po Cetině atd, atd,atd...Tak milý a ohleduplný personál, včetně paní vydávající stravu jsem ještě nepotkala-dělají čest vaší cestovní kanceláři.

Ubytování bylo moc hezké, jídlo dobré a počasí na jedničku- líp to prostě dopadnout nemohlo a budu dlouho vzpomínat.

Děkuji Jitka Grulichová.


Vážení,

chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou v Chorvatsku na Omišské riviéře,ve vila Adria / Mala Luka / od termínu 18.8.2012 do 25.8.2012.Místo bylo nádherné ,klidné, s ubytováním a polopenzí jsme byli velice spokojeni.

Obzvlášť bych chtěla poděkovat naší delegátce paní Marcelce,která byla velice milá,vstřícná,vždy usměvavá.Vždy nám ve všem vyšla vstříc a starala se o nás jako o vlastní rodinu.

Hodně cestujeme , ale s takovým laskavým přístupem jsme se již dlouho nesetkali.Ještě jednou dííííííky.

Taky bychom chtěli poděkovat i slečně Magdě,za její starostlivost,s jakou nám vycházela vstříc a celému personálu.

Tato dovolená se zařadila jednoznačně mezi ty, na které budeme rádi a dlouho vzpomínat a určitě se na Omišskou riviéru do vily Adria vrátíme příští rok.

Přejeme celému kolektivu CK Adria Sun hodně spokojených zákazníků .

Děkujeme a hodně úspěchů

přejí Jitka a Vojta Vysloužilovi ze Skalice u Frýdku - Místku.


Dobrý den.

na začátku června (9.-23.6). jsme byli s manželem na dovolené v Male Luce v apartmánu Adriasun.

Velice se nám tam líbilo, hlavně ten první týden, kdy nás tam bydlelo pouze 12 osob a i přesto se o nás obě dvě delegátky, Alenka a Marcela, vzorně staraly a plně věnovaly. Tímto bychom jim chtěli oba dva moc a moc poděkovat, hlavně v druhém týdne naší dovolené,za rychlou a účinnou pomoc při řešení problému se skupinou rekreantů z Moravy, kteří se chovali bezohledně a sobecky. Ještě jednou jim děkujeme za to, jak nám vždy vyšly vstříc, nejen při organizování výletů. S těmito delegátkami je radost trávit dovolenou. Vyslovte jim oběma velké poděkování za krásně strávenou dovolenou.

S pozdravem

Ivana a Jiří Kornalíkovi, Karlštejn


Dobrý den,

touto cestou bych ráda poděkovala Vaši cestovní kanceláři za zprostředkování velmi hezké dovolené v Brele v hotelu Luka v termínu od 9.6. 2012. Velmi hezké prostředí Brely, nádherné pláže a velmi laskavý personál hotelu nám vytvořil krásnou atmosféru pro nádhernou dovolenou plné pohody a klidu.

Děkujeme , Darja Kuncová


Dobrý den,
v současné době jsme zde ubytováni a jsme naprosto spokojeni, tak kdyby se někdo rozhodoval můžeme s klidem doporučit.K moři je to tak 4 min chůze,je to ve vilové klidné čtvrti, majitelé jsou opravdu skvělí , moc se nám tu líbí.
Eva Dušková 01.07.2014 20:43 (Vila Lidija na portálu Hyperslevy.cz)


Dobrý den,
chceme vám napsat, že jsme bez problému ubytovaní. Majitel vily Lidija je velmi příjemný člověk a ubytování nám zcela vyhovuje. Na jídlo chodíme do restaurace Poseidon, zde je obsluha také podle našich představ a jídla je dostatek a chutná nám. Šporek


Dobrý den. V termínu od 6.-13.7. jsme měli možnost odcestovat přes vaší CK do Chorvatska,Brela,vila Katarina.Touto cestou bych chtěla poděkovat a vyzvednout služby,příjemné chování a nadstandardní péči paní domácí. Byla nám vždy k dispozici a plnila všechna naše i sebemenší přání. Prosím,pokud to půjde i vy ji za nás ještě jednou poděkujte. Opravdu jsme prožili nádhernou dovolenou. S pozdravem Bartková Dana


Kontaktní údaje naší CK najdete ZDE