Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Pokyny k zájezdům do Chorvatska

Chorvatsko - pokyny k zájezdům

Pokyny k cestě

Pokyny k pobytu a zájezdům do Chorvatska

Odbavení k zájezdům příp. pokyny k cestě zasíláme na e-mailovou adresu klientů cca 7 dnů před odjezdem (odletem). V případě autobusové dopravy může být lhůta kratší, cca 3 - 5 dnů před odjezdem, dle dispozic dopravní společnosti.

Pokud klient neuvedl na cestovní smlouvě/smlouvě o zájezdu e-mailovou adresu, pokyny zasláme klientovi poštou.
V případě, že pobyt nebo zájezd prodal provizní prodejce, pak výše uvedené dokumenty zasíláme proviznímu prodejci. Na požádání klienta je možno pokyny vyzvednout na centrále CK Adria Sun v Brně.

Letenky, vouchery i pojišťovací karty včetně rozsahu pojištění jsou vytvořeny a zasílány tak, aby byli akceptovatelné při pouhém vytištění a není tedy třeba originálů uvedených dokladů.
Charterové lety jsou běžně odbavovány pouze na základě průkazu totožnosti, klient je tedy povinnen tyto doklady vytisknout a vzít s sebou na zájezd.

Pokyny k cestě

Obsahují podrobný popis cesty v blízkosti ubytovací kapacity. Pro lepší orientaci jsou zde většinou uvedeny i fotografie křižovatek.

Odbavení na cestu sestává z:

  • všeobecných pokynů na cestu pro danou destinaci
  • voucher (ubytovací poukaz)
  • pojišťovací karty (v případě, že má klienti připlacené na cestovní smlouvě komplexní cestovní pojištění)
  • letenky (pokud jsou leteckou společností vůbec vyžadovány nebo pokud nejsou předávány klientům až při odbavení na letišti)
  • případně další materiály (mapky, potvrzení apod.)