Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Zadar > Penziony Zadar

Penziony v Zadaru

Penziony zadar

Zadar, oblíbené město v Severní Dalmácii, je také hlavním turistickým centrem celé oblasti, především pak Zadarské riviéry. V oblasti Zadarské riviéry je nabízena celá řada ubytovacích kapacit, od kempů, přes apartmány, až po penziony či hotely. Ubytovat se můžete v kapacitách přímo v Zadaru nebo v jeho okrajových částech či přilehlých letoviscích, které bývají často označovány jako součást Zadaru. Jedním z  takových je např. Bibinje, jež se nachází jižně od Zadaru a na Zadar přímo navazuje. Penziony v Zadaru, Bibinje a dalších přilehlých letovisích jsou oblíbenou volbou ubytování. Poskytují kvalitní ubytování se stravováním přímo v budově penzionu, což značně ulehčí řešení stravování přímo na místě.

Penziony Zadar - Bibinje v naší nabídce jsou velmi dobře zařízeny a umístěny na velmi pěkném místě. Nabízený Penzion Ivica poskytuje svým hostům veškerý možný komfort. U penzionu je k dispozici krásný bazén a posezení na terase domu. Na své si zde přijdou i milovníci českého piva, jelikož je možné přímo v prostorách penzionu zakoupit točené české pivo Černá Hora 11°.

Od penzionů v Zadaru - Bibinje můžete vyrazit na řadu pláží. Vybírat můžete mezi plážemi písčitými či štěrkovými nebo betonovými moly s písčitým vstupem do moře. 

Vzhledem k poloze ubytování by bylo hříchem nenavštívit v rámci výletů po okolí především historickou část Zadaru, jež se nachází na poloostrově a je klenotem této oblasti. Tato část Zadaru patří k vyhledávaným cílům turistů, především díky mnoha historickým památkám. Mimo historického Zadaru můžete vyrazit také na některý z námi nabízených výletů. S aktuální nabídkou budete seznámeni česky mluvícím delegátem přímo v místě pobytu.

Prohlédněte si také apartmány v Zadaru.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací