Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Ulcinj > Penziony Ulcinj

Penziony v Ulcinji

Autobusová doprava do Černé Hory

penziony ulcinj

Zlatým středem mezi ubytovacími kapacitami jsou dlouhodobě penziony. Poskytují kvalitní ubytování na úrovni lepších apartmánů a zároveň nabízí možnost stravování přímo v objektu. Možnost stravování přímo v penzionu je nesmírnou výhodou oproti ubytování v klasických apartmánech, odkud se na stravu musí většinově docházet. Jinak to není ani u penzionů v Ulcinji.

Penziony v Ulcinji, jež najdete v naší nabídce, poskytují velmi kvalitní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Samozřejmostí je klimatizace a Wi-Fi připojení zdarma. Penziony v Ulcinji jsou navíc umístěny na velmi dobrém místě, pouhých 150 m od pláže zvané Velika Plaža táhnoucí se až k hranicím Albánie.

K penzionům v Ulcinji Vám můžeme zajistit také autobusovou dopravu, kterou je možné zajistit převážně pro prodloužené devítidenní pobyty.

 

Jestliže jste si nevybrali v naší nabídce penzionů v Ulcinji, zhlédněte také naše apartmány v Ulcinji, příp. bohatou nabídku ubytování v Černé Hoře.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony v Ulcinji

Penzion Aksa Černá Hora - Ulcinj

Penzion je umístěn v klidnější části Ulcinje pouhých 150 m od písčité pláže zvané Velika Plaža v první linii penzionů a hotelů.  Velika plaža j... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Aksa

Ceník