Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Starigrad - Paklenica > Penziony Starigrad - Paklenica

Penziony Starigrad - Paklenica

Penziony v letovisku starigrad - paklenica

Kromě celé řady nejrůznějších vilek a apartmánových domů se v letovisku nacházejí také penziony či hotely. Byť se jedná o menší letovisko s přibližně tisíci místními obyvateli, ubytovacích kapacit se zde nachází dostatek. I přesto však není vhodné otálet s rezervací, jelikož již na jaře bývá většina kapacity vyprodána.

Námi vybrané penziony Starigrad jsou vhodné i pro náročnější klientelu, neboť se nacházejí ve vzdálenosti do 50 metrů od moře a jsou velmi dobře vybaveny. Pláže letoviska Starigrad jsou převážně oblázkové doplněné betonovými plošinami vhodnými pro slunění. Některé zdejší pláže byly oceněny tzv. „Modrou vlajkou“ ("Modrá vlajka" je mezinárodní ocenění za čistotu moře a jeho okolí, úpravnost, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích a v marinách (jachtařských přístavech.). 

V penzionech Starigrad - Paklenica je kromě standardního vybavení rovněž k dispozici jídelna s televizí se satelitním příjmem a terasou, Wi-Fi připojení, klimatizace, rychlovarná konvice i mikrovlnná trouba. U penzionů je dále k dispozici vlastní parkoviště a gril. Penziony Starigrad rovněž nabízejí zajištění velmi chutné polopenze. Samozřejmostí jsou ručníky a ložní prádlo.

Informace o letovisku Starigrad - Paklenica najdete ZDE.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si Penziony Starigrad - Paklenica

Penzion Ivan Starigrad - Paklenica

Dítě do 6-ti let zcela ZDARMA Nechcete se o dovolené jen válet na pláži? Vyrazte na výlet do nedalekého kaňonu Velika Paklenica! Penzion Ivan se nach... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Ivan

Ceník