Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Promajna > Penziony Promajna

Chorvatsko - Penziony v Promajně

Penziony promajna

Městečko Promajna je menší, krásně upravené letovisko mezi Baškou Vodou a Makarskou. V Promajně najdete klid a pohodu a také relativně menší hustotu návštěvníků, což je určitě příjemné zejména na plážích. Služby jsou v Promajně standardní, jako na ostatních okolních letoviscích, tedy na velmi dobré úrovni. Kromě penzionů Promajna jsou hostům k dispozici také apartmány. Pokud upřednostňujete při své dovolené stravování v objektu, pak penzion Joze v Promajně je tou nejlepší alternativou.

Ubytování - penziony v Promajně

V současné době Vám můžeme doporučit ubytování na penzionu Joze, který je umístěn v centru Promajny na velmi klidném místě. Z tohoto penzionu se dostanete po 2 minutách chůze příjemnou cestou přímo na centrální pláž v Promajně. Můžeme určitě konstatovat, že  poměr ceny a kvality je na penzionu Joze ve velmi dobrém poměru. S ohledem na poptávku budeme postupně nabídku ubytování na penzionech i apartmánech v Promajně neustále rozšiřovat.

Penzion Joze, Promajna

Penziony Promajna - JozePenzion Joze, penziony Promajna

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony v Promajně

Penzion Joze Makarská riviéra - Promajna

Velmi kvalitní ubytování s polopenzí za příznivou cenu!! Nepřelidněné, krásné a klidné místo mezi Baškou Vodou a Makarskou. Penzion Joze je umístěn v... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Joze

Ceník