Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Gradac > Penziony Gradac

Chorvatsko - Penziony a hotely Gradac

hotely a Penziony gradac

Hotely a penziony Gradac se nachází ve Střední Dalmácii. Letovisko Gradac je nejjižnějším místem Makarské riviéry, která patří k jedné z nejoblíbenějších v celém Chorvatsku vůbec. K penzionům Gradac dojedete po cca 10 hodinách jízdy od hraničního přechodu v Mikulově (zhruba 940 km). Gradac patří mezi nejkrásnější letoviska této oblasti. Velký podíl na tom má pláž Gornja Vala s bílými oblázky a průzračnou vodou. Gradac je hojně vyhledávaným a známým letoviskem na Makarské riviéře. Letovisko dokáže uspokojit požadavky nejen mladších, ale i starších klientů i rodin s malými dětmi.

V penzionech a hotelech Gradac jsou k dispozici jednoduše zařízené dvou až třílůžkové pokoje s možností přistýlky pro čtvrtou osobu. Hotely a penziony Gradac se nachází necelých 200 m od moře. Parkování je možné přímo u penzionu nebo ve vedlejších ulicích. Pokoje na penzionech Gradac jsou jednoduše zařízeny. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a balkon (některé s výhledem na moře). Mimo ubytování v penzionech a hotelech nabízíme také apartmány Gradac, jejichž nabídka je v tomto letovisku velmi bohatá.

Stravování v hotelech a penzionech Gradac je vlastní, příp. je možné domluvit polopenzi. Polopenze se podává formou jednotného českého nebo chorvatského menu.

Penziony a hotely Gradac jsou ideálním výchozím bodem pro výlet k Bačinským jezerům. Jedná se o soustavu propojených krasových a sladkovodních jezer, místy dosahujích hloubky až 28 m. Pozoruhodné je, že dno jezera se nachází pod úrovní moře. S kompletní nabídkou výletů Vás seznámí naše delegátka v místě pobytu.

Počasí v Gradaci je po celou sezónu stálé, výjimečně teplé a s minimálním množstvím srážek. Předpověď počasí pro následující dny v letovisku Gradac můžete zhlédnout na stránkách počasí Gradac.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony a hotely v Gradaci

Penzion Velimir Makarská riviéra - Gradac

Menší rodinný penzion s příjemným ubytováním a dobrou polohou v letovisku Gradac na Makarské riviéře. Penzion se nachází necelých 200 m od krásné plá... WiFiPlážStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Velimir

Ceník

Penzion Radič Makarská riviéra - Gradac

Příjemný penzion se nachází přímo u promenády letoviska Gradac na Makarské riviéře. Vzdálenost od nejbližší oblázkové pláže je maximálně 50 metrů. Ro... WiFiPlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Radič

Ceník