Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Drvenik > Hotely a penziony Drvenik

Penziony v Drveniku

Penziony a hotely drvenik

Hotely a penziony Drvenik najdete ve Střední Dalmácii, v jižní části často vyhledávané Makarské rivéry. Drvenik se stává každým rokem stále vyhledávanější lokalitou.

V penzionech Drvenik jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje, dvoulůžková studia a apartmány pro 4-5 osob. Penzionya hotely v Drveniku se nachází ve vzdálenosti do 100 m od moře. Parkování mají klienti zajištěno přímo u penzionů zdarma. Penziony v Drveniku jsou standardně vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, satelitní televizí, balkonem, klimatizací a Wi-Fi připojením. Klimatizace je v některých případech za příplatek 5 EUR/den, Wi-Fi připojení obyčejně zdarma.

Na penzionech v Drveniku

Penziony v Drvenikuje možné vlastní stravování nebo polopenze, kdy snídaně je servírovaná a večeře výběrem z minimálně dvou chodů i s přílohou, saláty formou bufetu. V případě hotelů v Drveniku je polopenze zahrnuta v ceně pobytu.

Pro zpestření pobytu si v Drveniku můžete zapůjčit jízdní kola, šlapadla, kajaky, motorové i vodní skůtry a dřevěné čluny. Vybírat taktéž můžete z bohaté nabídky výletů, se kterou Vás seznámí naše delegátka v místě pobytu. Vydat se můžete např. na lodní výlety, které se uskutečňují v sezóně na ostrov Korčula a poloostrov Pelješac.
Penziony Drvenik tak můžeme doporučit klientům, vyhledávající ubytování na klidném místě přitom ale s poměrně rozsáhlou nabídkou služeb.

Jelikož se letovisko Drvenik nachází v jižní části Makarské riviéry, je oblíbené díky teplému a především stálému počasí s minimálním množstvím srážek. Předpověď počasí na následujících 10 dní můžete zhlédnout na stránkách počasí Drvenik.

Kromě ubytování v penzionech nabízíme také apartmány Drvenik, které se nacházejí v oblíbené části Drveniku - Gornja Vala.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely a penziony v Drveniku

Hotel Nano a depandance Iris*** Makarská riviéra - Drvenik

Oblíbený hotel Nano s novou depandancí Iris se nachází přímo u krásné oblázkové pláže ve vyhledávaném letovisku Drvenik na Makarské riviéře, v části ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Nano a depandance Iris***

Ceník

Penzion Villa Mario***

Moderní penzion se nachází ve vyhledávaném letovisku Drvenik, v části Donja Vala. Vila nabízí příjemné ubytování s polopenzí jen 150 metrů od krásné ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníPenzion Villa Mario***

Ceník