Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Penzion Radič, Gradac

Poloha na mapě: N 43,10472     E 17,34050

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Gradac > Penziony Gradac > Penzion Radič

Penzion Radič***

WiFi Pláž 50 mObchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Příjemný penzion se nachází přímo u promenády letoviska Gradac na Makarské riviéře. Vzdálenost od nejbližší oblázkové pláže je maximálně 50 metrů.

Rodinný penzion je často nazýván též Naše Malo Misto dle vyhlášené restaurace. V okolí penzionu se nachází celá řada dalších restaurací, pizzérií, kavárniček, cukráren a obchůdků s nerůznějším sortimentem. Na obou koncích promenády jsou také diskotéky nacházející se přímo u pláže.

Dovolená Gradac Vám nabídne kromě stabilního a teplého počasí také široké spektrum plážových služeb a všemožného kulturního vyžití. Proto neváhejte a zavítejte do tohoto žádaného střediska jižní Dalmácie.

Mám dotaz

ubytování

Penzion nabízí ubytování v pěkných dvoulůžkových pokojích, jeden s možností přistýlky pro třetí osobu. V pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, ventilátor a balkón s výhledem na moře.

Pro přípravu lehčího oběda a nápojů je možné na každém patře využít menší kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou.

Wi-Fi připojení k internetu je dostupné na společné terase penzionu.

Parkování

Možnost parkování na hlídaném parkovišti cca 200 metrů od penziou za poplatek 30 Kn/auto/den.

Sport a zábava

Městečko Gradac je oblíbeným letním letoviskem, v sezóně se zde konají diskotéky pod širým nebem i lidové slavnosti, jednou z nejznámějších je tzv. Gradacká turistická noc v červenci. V centru letoviska lze posedět a strávit příjemné chvíle v restauracích, kavárnách i cukrárnách. Podél pobřeží se táhne krásná promenáda s tržnicí, obchody, směnárnami i diskotékami.

Gradac je nazýván rájem pro sportovně založené cestovatele. V průběhu pobytu se můžete věnovat také sportovním aktivitám, např. surfingu, potápění, vodnímu pólu, jet ski, tenisu, mini golfu, paraglidingu, cyklistice, pěší turistice atd.

Výlety

Doporučujeme zejména výlety do historického Dubrovníku, Mostaru, města Imotski - Krasovo-seismická jezera Modré a Červené, vodopády Kravica, Bačinská jezera ad.

S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí delegát v místě pobytu.

Jestliže je požadovaný termín v těchto apartmánech obsazený, můžete zhlédnout naši další nabídku ubytování v Gradaci, kde pro Vás nabízíme ještě apartmány Vila Teo nebo penzion Velimir.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

stravování

Polopenze je zahrnuta v ceně pobytu.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů (máslo, šunka, sýr, vejce, párky, jogurt, mléko, káva, čaj, pečivo, chleba). Večeře o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert) jsou servírované - výběrem z menu.

Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

pláže

Krásná oblázková pláž je vzdálena max. do 50 metrů od penzionu. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro menší děti a seniory.

Pláže v Gradaci jsou jedny z najkrásnějších v jižní Dalmácii a jsou důvodem, proč se sem klienti stále a rádi vracejí. Jednak jsou čisté, udržované s běžným plážovým servisem, ale najdete zde i přírodní, částečně zastíněné zátoky s poměrně méně početnou klientelou.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Domácí mazlíčci

Pobyt se psem není na penzionu Radič povolen.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • dítě do 6 let bez nároku na lůžko ZDARMA
 • dítě do 6 let ubytované na 3. lůžku (přistýlce) - ubytování ZDARMA

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • 7x polopenzi/os.
 • Wi-Fi připojení (na společné terase)
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • pobytové taxy - 1,10 €/os./den, 0,5 €/dítě 12-18 let/den - platba na místě
 • parkování - 30 kn/auto/den - platba na místě

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.