Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na penzion Pod Lozom

Poloha na mapě: N 42,20606     E 18,94564

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Petrovac na Moru > Penziony a hotely Petrovac na Moru > Penzion Pod Lozom

Penzion Pod Lozom

WiFi Klimatizace Pláž 200 mTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Rodinný penzion najdete v centru vyhledávaného letoviska Petrovac na Moru a je složen z několika budov, zahrady a restaurace.

Penzion má výhodnou polohu necelých 200 metrů od písčito-oblázkové pláže a dlouhé promenády lemované restauracemi, kavárnami a obchůdky s nejrůznějším sortimentem.

Petrovac na Moru patří k nejoblíbenějším letoviskům na nejnavštěvovanější černohorské Budvanské riviéře, nachází se necelých 18 km jižně od jejího hlavního centra Budvy.

 

Mám dotaz

ubytování

K dispozici jsou pěkně zařízené dvou až třílůžkové pokoje a čtyř až pětilůžkové apartmány. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, lednici, fén, žehličku a balkón, většina s výhledem na moře.

Mezi apartmány můžete vybírat z těchto typů:

 • VELJKO - apartmán má oddělenou ložnici s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a dalším rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, plně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT-TV, pračku, žehličku, fén a balkón, většina s výhledem na moře. Apartmány tohoto typu se nacházejí v 1.,2. a 3. patře penzionu.
 • ZELJKO - luxusní apartmán má oddělenou ložnici s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro max. 2 osoby, vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout, klimatizaci, SAT-TV, pračku, žehličku, fén a velikou terasu s pohledem na moře. Apartmány tohoto typu se nacházejí ve 4. patře penzionu.
 • DADO a DARKO - apartmány mají dvě oddělené ložnice (celkem pro 4 osoby), obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT-TV, pračku, žehličku, fén a velikou terasu s pohledem na moře. Možnost přistýlky pro pátou osobu. Apartmány tohoto typu se nacházejí ve 4. patře penzionu.

Garance výhledu na moře za příplatek 700,- Kč/pokoj, příp. apartmán/pobyt.

Vybavení penzionu

V penzionu je recepce, restaurace, zahrada s posezením a Wi-Fi připojení k internetu. Penzion poskytuje službu denního úklidu pokojů i apartmánů.

V recepci penzionu Vám na požádání zajistí pronájem vozidel a jízdních kol.

Výlety

Z místa pobytu Vám můžeme zajistit celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). Další informace naleznete na stránce výlety v Černé Hoře. Aktuální nabídku výletů Vám nabídne náš delegát v místě pobytu.

Orientační cena výletů z Petrovace na Moru je 30-40 EUR, rafting na Taře cca 65 EUR. Ceny zahrnují také cestu lodí a to v případě výletu do Boky Kotorské a na Skadarské jezero. U výletu na Skadarské jezero a rafting na Taře je v ceně zahrnuta také snídaně a oběd. Zajímavé informace k výletům najdete také na stránce dovolená v Černé Hoře.

Doprava

Nebojte se vlastní dopravy do Černé Hory, máme pro Vás řešení! Dlouhou cestu za vysněnou dovolenou si můžete rozdělit na dvě části a značně si tak ulehčit cestování. Zajistíme Vám ubytování na Plitvických jezerech, kde můžete navštívit nádherný národní park, přenocovat a druhý den ráno vyrazit vstříc zážitkům do Černé Hory. Takto rozdělená cesta Vám uteče jako voda. Ani se nenadějete a budete si užívat odpočinku na pláži či poznávání zdejší kultury a dalších krás.

stravování

Ubytování v pokojích nabízíme bez stravy nebo s polopenzí, která je podávána přímo v restauraci penzionu. K cenám bez stravy možnost přikoupení samostatných snídaní (příplatek 1.000,- Kč), oběda (příplatek 1.500,- Kč) nebo večeře (příplatek 1.700,- Kč).

Snídaně jsou formou švédských stolů. Oběd a večeře je výběrem ze tří menu - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert.

Hosté ubytování v apartmánech si mohou stravu dokoupit za příplatek:

- snídaně 1.000,- Kč / os. / týden
- polopenze 2.700,- Kč / os. / týden
- plná penze 4.200,- Kč / os. / týden

pláž

Více než 600 metrů dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 200 metrů od penzionu. Podél této hlavní městké pláže vede promenáda lemovaná řadou restaurací, občerstvení, obchůdků a stánků s nejrůznějším zbožím.

Druhá petrovacká pláž "Lučice" je vzdálena cca 800 metrů od penzionu. Pláž Lučice je pokryta převážně hrubším pískem přecházejícím místy v drobné oblázky. U pláže je k dispozici plážový bar i restaurace.

Plážový servis je na obou plážích k dispozci za poplatek cca 10 €/den (set: dvě lehátka + slunečník).

Parkování

je bezplatně zajištěno na vyhrazeném parkovišti, příp. v okolí penzionu.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • dítě do nedovršených 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
 • dítě do 12-ti let na 3. lůžku sleva 50% ze základní ceny (cena 1)
 • dítě do 12-ti let ZDARMA (cena 1, při nevyužití akce First Minute)
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč / os. / pobyt

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / os. (cena 1 a 2)
 • 7x ubytování / apartmán (cena 3, 4 a 5)
 • 7x polopenze / os. (cena 2)
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • denní a závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • parkovací místo
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možno přikoupit)
 • stravování (cena 1, 3, 4 a 5 - možno přikoupit)
 • pobytové taxy - platí se na místě - dospělý 1 EUR/den, dítě 12-18 let 0,50 EUR/den, dítě do 12-ti let zdarma
 • garance výhledu na moře - příplatek 700,- Kč/pokoj/týden

Cena za dopravu:

- vlastní

- autobusová - pro sezónu 2018 pouze na vyžádání. Více na stránce doprava do Černé Hory.

- letecká doprava z Prahy včetně letištních tax, základních poplatků, palivového příplatku i transferu do místa ubytování a zpět

- vlakem (klienti si si zajišťují sami u ČD, možnost zajištění svozu od vlaku)