Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na Penzion Palme s okolím, Drvenik

Poloha na mapě: N 43,15634     E 17,24715

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Drvenik > Hotely a penziony Drvenik > Penzion Palme

Penzion Palme

WiFi Klimatizace Pláž 90 metrůObchod 0 metrůStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Nejoblíbenější ubytování v Drveniku - Vile PALME. Tato Vila se stala hitem loňské sezóny pro svoji skvělou polohu přímo u moře a pro rodinnou atmosféru.

Další velikou výhodou je nový vkusný bar a menší restaurace (pro ubytované) přímo v objektu.

Penzion Palme (Apartmány Željko - video (youtube)) se nachází v srdci letoviska Drvenik, v části Donja Vala. V těsné blízkosti je market, pošta a turistické centrum se směnárnou, přitom vila stojí na klidném místě. Penzion Palme je ideálním místem pro dovolenou s malými dětmi či seniory, jelikož leží na rovince a vše je tak velmi dobře přístupné.

Moderně vybavené apartmány, některé s možností přistýlky, jsou včetně kuchyňského koutu, vlastního sociálního zařízení, SAT TV, případně balkónu. Parkování je možné přímo u penzionu a je v ceně pobytu. Přímo v prostorách penzionu je možnost servírováné polopenze.
DOPORUČUJEME!

Mám dotaz

Ubytování

Penzion Palme- studia pro 2 osoby - dvoulůžková ložnice a kuchyňský kout s jídelním stolem, 2.patro. Vlastní sociální zařízení, SAT TV a balkon.
- apartmán pro 4-5 osob - dvoulůžková samostatná ložnice a obývací pokoj s novým, kvalitním manželským dvoulůžkem. Možnost 1 přistýlky. 2.patro. K dispozici vlastní sociální zařízení, SAT TV a balkon (Apartmány Željko - video (youtube)).

Klimatizace 5 Eur/den, platí se dle potřeby na místě. Wi-Fi připojení zdarma.

Parkování

Přímo u penzionu ZDARMA.

Výlety

můžete uspořádat do města Makarská, která je vzdálená pouhých 30 km nebo Gradacu, který leží 20 km od ubytování v Drveniku. Krásné jsou také procházky po skalnatém přírodním pobřeží, které má ideální podmínky pro potápění.

V místní půjčovně si můžete zapůjčit dřevěné čluny, kajaky, motorové i vodní skútry a šlapadla nebo jízdní kolo. Vodní výlety se uskutečňují v sezóně na ostrov Korčula a Pelješac. Bačinská jezera jsou vzdálena pouhých 25 km. Z Drveniku se organizuje i rafting na řece Cetina.

Více informací získáte na stránce výlety v Chorvatsku.

Pakliže Vás toto ubytování nezaujalo, můžete zhlédnout naši další nabídku dovolené v Drveniku - apartmány Vila Sirena.

Zajistíme Vám také 10-ti denní pobyty - volné termíny zjistíte telefonicky nebo e-mailem.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

- vlastní (v termínech do 2.7. a od 20.8.2016)
- polopenze - strava se podává v nové minirestauraci přímo v budově penzionu (povinný příplatek 2.350,- Kč v termínech od 2.7. do 20.8.).

Snídaně je servírovaná (výběr ze dvou snídaňových menu, které se každý den mění).
Večeře výběrem ze dvou menu o třech chodech (hlavní jídlo, dezert, salát nebo ovoce).

V termínech do 2.7.2016 a od 20.8.2016 je možné zajistit levnější stravování pro děti do 12 let za cenu 1.860,- Kč / 7 nocí.

Pláže

Pouhých 90 m od penzionu je vzdálena pěkná oblázková pláž.

Drvenik se skládá ze dvou částí, Gornja a Donja Vala. Jedná se o menší a klidnější zátoky, ve kterých naleznete přírodní oblázkové pláže, které jsou lemované borovicemi. Pláže jsou vybaveny sprchami a v jejich blízkosti se nachází restaurace a občerstvení. Pláže jsou vhodné i pro malé děti.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších penzionů v Chorvatsku.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.