Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Ubytování Promajna, penzion Joze - pohled na dům

Poloha na mapě: N 43,33454     E 16,97368

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Promajna > Penziony Promajna > Penzion Joze

Penzion Joze

WiFi Klimatizace Pláž 120 metrůObchod 100 metrůStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Velmi kvalitní ubytování s polopenzí za příznivou cenu!! Nepřelidněné, krásné a klidné místo mezi Baškou Vodou a Makarskou. Penzion Joze je umístěn v klidné části Promajny obklopené přírodou a přitom v blízkosti moře i centra. Penzion Joze je nově postavený, je tedy zařízený a vybavený v nejmodernějším stylu, vyhovujete tedy i nejnáročnější hotelové klientele.

Dovolená v Promajně je žádaná především díky svojí poloze. Do Bašky Vody se dostanete pohodlně pěšky po promenádě podél moře za půl hodiny, cesta vede v těsné blízkosti moře a během ní budete určitě také obdivovat impozantní pohoří Biokovo. Pokud by jste pokračovali přes Bašku dále po pormenádě, přidete do Brely kde jsou jedny z nejkrásnějších pláží Chorvatska. Tuto trasu také často volí cykloturisté protože vede stýle po rovině a tak ji zvládnou i začátečníci.

Mám dotaz

Ubytování

Penzion Joze, PromajnaNa Vile Joze jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12-ti let.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, dále pak možností připojení k internetu prostředictvím Wi-Fi sítě.
Chladnička je k dispozici pro 2-3 pokoje.

Parkování

Pro všechny klienty je zajištěno bezplatné parkování přímo u tohoto penzionu.

Sport, zábava a výlety do okolí

Sportovní vyžití je v Promajně maximální: windsurfing, vodní skůtry, jachty, šlapadla, všemožné vodní atrakce, stolní tenis nebo klasický tenis - to vše můžete prožít v Promajně.
Za zábavou opět nemusíte chodit daleko, vše je v blízkosti, např. místní restaurace a taverny podél promenády s příjemnou reprodukovanou hudbou. Během hlavní sezóny pak můžete navštívit spostu dalších kulturních akcí.
Výlety do okolí Promajny - mezi nejoblíbenější patří lodní výlety na ostrovy Brač, Hvar nebo Korčula s významnými historickými památkami. Spoustu dalších zajímavých výletů nejen do okolí Promajny najdete na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Ubytování v Promajně i celou tuto destinaci můžeme doporučit nejširší klientele, určitě nikoho nezklame. Díky rovinatému terénu, výbornému přístupu k moři i do moře je toto pobytové místo Promajna vhodné pro rodiny s malými dětmi starší klientelu.

Pokud Vám nabídka Penzionu Joze nevyhovuje, můžete zhlédnout naši další nabídku ubytování v penzionech a to konkrétně Penzionu Palme v Drveniku nebo Penzionu Velimir v Gradaci.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze (již započítáno v ceně). Jídlo je podáváno přímo na penzionu Joze. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 jídel: bezmasé, masité - na grilu + hotové tradiční místní jídlo, např. guláš, plněné papriky, stroganov, apod.
Na snídaně je k dispozici v neomezeném množství: chleba, máslo, džem, čerstvá zelenina, káva, čaj, mléko + talíř s kontinentální snídaní (šunka, salám nebo uzenina, míchaná vajíčka, pomazánky a pod.)
Večeře sestává ze dvou chodů: jednotná polévka, hlavní jídlo s přílohou a pečivem, sklenice vody. Další nápoje jsou k dispozici za úhradu. V penzionu je možné si zakoupit točené pivo, různé druhy vína a somořejmě nealko nápoje.

Pláže

Pláž je vzdálena od penzionu pouhých 120 m. Pláže v Promajně jsou čisté, udržované a dostatečně veliké z drobných oblázků, částečně zastíněné borovicemi. Samozřejmostí jsou plážové sprchy a převlékací kabinky.
Moře je v Promajně klidné a křišťálově čisté. Pohoří Biokovo za zády vytváří nádherné panorama.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších penzionů v Chorvatsku.

Slevy:

 • osoba od 12-ti let na rozkl. gauči/přistýlce - info v CK
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)
 • 300,- Kč sleva v pokoji bez balkonu
 • FIRST MINUTE

Cena zahrnuje:

 • ubytování
 • polopenzi
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění (možnost přiobjednání)
 • autobusovou dopravu (možnost přiobjednání)
 • jednolůžkový pokoj 650,- Kč/noc
 • pobytové taxy (platba na místě) - 1,5 €/dosp. os./noc, děti 12-18 let 0,75 €/noc, děti do 12-ti let taxu neplatí

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy

od 2.450,- Kč z Čech

Na 9ti a 12ti denní termíny můžeme zajistit jen dopravu z Moravy.

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.