Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > ZÁJEZDY > Organizované zájezdy do Chorvatska

Kolektivní zájezdy do Chorvatska

Aerobic na Vile Adria Sun

Kolektivní zájezdy - Chorvatsko

Naše nejoblíbenější pobytové místo - Vila Adria Sun - přináší možnost organizace kolektivních zájezdů do Chorvatska. Výhody vily jsou pravidelně využívány pro školní pobyty, cvičení v Chorvatsku (aerobic, zumba, pilates, jóga, břišní tance, africké tance). Zejména v měsících červnu a září zde probíhají tyto výše uvedené a velmi oblíbené aktivity.

Kolektivní zájezdy - doprava

U kolektivních zájedů do Chorvatska je ve většině případů využíváno autobusové dopravy, kdy spolupracujeme s kvalitními a osvědčenými dopravními společnostmi, jež jsou vybaveny moderními klimatizovanými autobusy. Autobusy Vás do Chorvatska dopraví takřka ze všech koutů České republiky. Orientační seznam nástupních míst můžete zhlédnout v sekci Cestovní informace > Doprava do Chorvatska. Je-li autobus objednán výhradně pro celou skupinu, existuje možnost nástupu na předem domluveném místě.

Autobusoví dopravci obvykle volí cestu přes Slovinsko, která je nejrychlejší možnou při cestě do Chorvatska. Bližší informace o autobusové dopravě a možných trasách můžete získat v sekci zájezdy do Chorvatska.

Organizované zájezdy do Chorvatska - informace

Více informací o školních pobytech naleznete v sekci Zájezdy > Školní zájezdy do Chorvatska.

Chystáte-li se dovolenou prožít aktivně, můžete zhlédnout některý z následujících odkazů: