Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > KONTAKT, PRODEJCI > O nás

O nás.... více informací o naší CK

Kontakt - ZDE

 


 

Historie a současnost firmy

Naše firma působí v oblasti cestovního ruchu již od počátku roku 2000. Nejprve jako provozovatel hotelu v Chorvatsku, poté jsme se začali věnovat nabídce ubytování v Chorvatsku. Následně jsme založili cestovní agenturu Adria Sun, která později přešla v cestovní kancelář (od počátku již pojištěnou proti úpadku). Díky zvyšujícímu se obratu a rozšiřování služeb se později přetransformovala v Adria Sun s.r.o.
Cestovním ruchem se tedy zabýváme dostatečně dlouhou dobu, abychom zvládli uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Při výběru ubytovacích kapacit využíváme tedy nejen našich velmi dobrých znalostí místního prostředí a kontaktů s místními obyvateli ale přihlížíme především k připomínkám a přáním našich klientů.

Proto také můžeme poukázat na více než přijatelné ceny u většiny našich ubytovacích kapacit. Kvalita ubytování je přitom na vyšší střední úrovni, v některých střediscích nabízíme spíše luxusní ubytování. Všechny uváděné ceny pobytů v Chorvatsku jsou konečné, bez dalších skrytých příplatků.
Na rozdíl od gigantických CK Vám nabízíme osobitý přístup kdy preferujeme především spokojenost každého klienta, domácí a přátelské prostředí v místě pobytu a v neposlední řadě přítomnost našeho stálého delegáta, který je Vám k dispozici 24 hodin denně. Tento důležitý fakt je hosty často podceňován ale v případě nemoci či jakékoliv nouze – např. při dopravní nehodě Vám může jeho výpomoc ušetřit mnoho času, nervů i financí. Dále Vám delegát v místě pobytu nabídne a poradí s výběrem výletů nebo výlet přímo zajistí.

Hostům, kteří cestují autobusem, můžeme nabídnout ve většině středisek neocenitelnou službu - možnost přepravy minibusem, ať už na výlety nebo "jen" k přepravě do okolních středisek nabízejících krásnou večerní procházku.
Významným přínosem ke zpříjemnění pobytu je také široká nabídka různých doplňkových služeb - půjčování člunů, silničních skůtrů, jízdních kol i jiných sportovních potřeb.
Zakládáme si také na pravdivosti a přesnosti veškerých informacích, které jsou uvedeny v naší nabídce. Dle zákona 159/99 Sb. je naše CK pojištěna proti úpadku u slovenské pojišťovny Union.
Vítanou službou pro naše klienty je také možnost připojištění, které kromě pojištění léčebných výloh zahrnuje i pojištění storna zájezdu za cenu více než symbolickou: 24,- Kč/os. a den.
Jako další doplňkové služby Vám můžeme k jakémukoliv zájezdu nabídnout přiobjednání stravy či dopravy.

Velká část klientů již ocenila výše uvedená fakta a rádi se k nám opět vrací. Budeme proto potěšeni, pokud rozšíříte jejich řady a stanete se také našimi stálými a především spokojenými klienty.

Přejeme Vám slunečnou dovolenou a šťastnou cestu do některého z našich letovisek.  ADRIA SUN, s.r.o., cestovní kancelář

Kontaktní údaje naší CK najdete ZDE


NOVINKOU je uvedení výběru těch nejoblíbenějších lyžařských zájezdů do Rakouských a Italských Alp. Zhlédněte tedy naši nabídku lyžování v Rakousku a lyžování v Itálii.


….několik důvodů, proč cestovat právě s naší CK do Chorvatska….


- Detailní informovanost

O všech pobytových místech jste informováni zcela objektivně a pravdivě, nic „nezamlžujeme“ ani „nepřikrášlujeme“, vždy se snažíme vycházet nejen z našich pocitů ale především z vyjádření klientů. Všechna nabízená místa i jejich okolí velmi dobře známe, tudíž jsme schopni kvalifikovaně zodpovědět také jakýkoli Váš dotaz.

- Věrohodnost fotografií

Ze všech pobytových míst Vám předkládáme námi zhotovené fotografie s popisem konkrétního místa, neuvádíme žádné fotografie převzaté z internetu nebo jiných pobytových míst.

- Konkrétní typ ubytování

Každý klient je také předem detailně obeznámen s typem ubytování díky nově vytvořené vizualizaci, tzn, že na každý pokoj či apartmán jsme vytvořili plánek, který si máte možnost prohlédnout. Nemůže se tedy stát, že by jste byli po příjezdu na pobytové místo z jakéhokoliv důvodu nepříjemně překvapeni, např. jiným rozložením apartmánu či jeho velikostí.

- Delegátka v místě pobytu

O každé pobytové místo se stará naše vlastní delegátka, která vám může být velmi užitečná (kromě zajištění výletů) zejména v případě nouze, tedy nemoci, úrazu, dopravní nehodě či ztrátě dokladů. Delegátka mluví plynule Chorvatsky a kdykoli Vám pomůže s případným vyřízením záležitostí na místních úřadech příp. Policii.

- Minimální výše zálohy

Jako zálohu pobytu jsme stanovili minimální částku 1.000,- Kč. Doplatek pobytu můžeme v určitých případech akceptovat až v místě pobytu.

- Bezproblémový příjezd pro vlastní dopravu

Klienti cestující vlastní dopravou obdrží podrobný popis cesty až k pobytovému místu. V tomto popisu jsou také umístěné fotografie z každé křižovatky nebo při změně směru. Bez problémů tedy najde cestu opravu každý.

- Jistota při autobusové dopravě

Klienti, cestující autobusovou dopravou mají k dispozici non-stop linku, na kterou se mohou obrátit v případě nějakého problému či jen dotazu. Pokud je vzdálenost od autobusové zastávky k pobytovému místu větší jak 200 metrů, přistavíme vám zde mikrobus, který vás i Vaše zavazadla bez poplatku odveze.

- Poměr kvality a ceny

Výběru pobytových míst se věnujeme s maximální péčí a troufáme si konstatovat, že kvalitou i příznivou cenou jsme se umístili na předních pozicích v České Republice. Každý rok také zlepšujeme a rozšiřujeme naše služby. Důkazem úspěšnosti jsou naši stálí klienti, kteří se již poněkolikáte s důvěrou obracejí na naši Cestovní kancelář.

Stojí za zhlédnutí

Adria Direct Club

ADRIA DIRECT CLUB (ADK) si klade za cíl poskytnout klientům cestovní kanceláře Adria Sun infomace o slevách i akcích v předstihu a dle osobních preferencí. Rozšiřuje služby CK Adria Sun o věrnostn...

Adria Direct Club