Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > MAGAZÍN > Rady, tipy, články > Nejčastěji kladené otázky

Nejčastější dotazy

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější otázky našich klientů. Nenajdete-li zde odpověď na Váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Telefonní čísla a e-mailovou adresu naleznete v záhlaví stránky a v sekci "Kontakt, prodejci", kde je k dispozici více telefonních čísel.


Nejčastěji kladené otázky

Jakým způsobem si mohu objednat zájezd?

Vaši dovolenou si můžete sjednat v klidu z Vašeho domova a to prostřednictvím internetu z kteréhokoli města ČR. Veškerou komunikaci provádíme e-mailem, příp. poštou. Nemusíte tedy chodit na žádnou naši pobočku, stačí nám zavolat nebo napsat a vše vyřídíme rychle a jednoduše.
Po odsouhlasení termínu Vám vystavíme Cestovní smlouvu kterou zašleme podepsanou e-mailem. Smlouvu si vytisknete 2 x a jeden podepsaný exemplář pošlete bud e-mailem nebo poštou na naši adresu. Tím je z Vaší strany rezervace závazně potvrzena.

Platby za zájezd

Zálohu pobytu je nutné uhradit v termínu, zpravidla 2 až 5 dnů po obdržení smlouvy. Doplatek je splatný měsíc před nástupem na dovolenou.

Doklady k pobytu

Poté, kdy obdržíme celkovou cenu zájezdu, odešleme Vám (opět e-mailem, případně poštou) pobytový poukaz - tzv. Voucher a pokyny k cestě. Jízdenky na autobus odesíláme  přibližně 7 dnů před odjezdem.

Mohu si zájezd Vaší CK objednat také v místě bydliště, tedy u mojí - (místní) CK nebo CA?

Samozřejmě ano. Pokud přeci jen upřednostňujete osobní kontakt, pak navštivte kteroukoli nejbližší cestovní agenturu a uveďte přesné údaje k zájezdu. Agentura se s námi následně spojí a vše tak vyřídíte jedinou návštěvou.

Autobusová doprava?

Autobusovou dopravu do Chorvatska zajišťujeme ze všech větších měst ČR na všechna námi nabízená pobytová místa.

Vlastní doprava - nezabloudím?

Ke všem pobytovým místum obdržíte detailní informace, tedy adresu + GPS souřadnice. Pokud nemáte k dispozici GPS navigaci a náhodou by jste zabloudili, pak Vám budou k dispozici naše stálé a zkušené delegátky, které Vám určitě poradí a pomohou

Stravování?

Na všech našich pobytových místech v Chorvatsku Vám můžeme zajistit polopenzi (příp. snídaně nebo večeře) buď v místní restauraci nebo přímo na pobytovém místě. Na hotelích je polopenze součástí ceny. Na všech apartmánech máte k dispozici kuchyni, kde si můžete zajistit vlastní stravování.

Co když onemocním?

Aby jste nepřišli v případě onemocnění (nebo onemocnění Vašeho dítěte) o zaplacenou finanční částku, doporučujeme se pojistit např. u pojišťovny Union, pro kterou sjednáváme různá pojištění klientů. Již za 24,- Kč/den Vás pojistíme pro případ léčebných výloh i storna zájezdu!