Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Výlety v Chorvatsku > Výlety ve Střední a Jižní Dalmácii > Mořský kajaking

Mořský kajaking

Kajaking na moři

Chorvatsko, mořský kajaking

Budete se projíždět vedle obrovských skal, pod mohutnými útesy, objevovat zapomenuté jeskyně a relaxovat v přírodních úkrytech. Na kajaku se budete moci dostat na místa, o kterých většina cestujících na větších lodích jen sní. Zkušenějším a ještě víse sportovněji založeným hostům můžeme dále nabídnout potápění, windsurf, horolezectví či paragliding. Na všechny tyto aktivity Vám mohou naši delegáti zajistit vstupenku na vybraný den i čas. Je také pamatováno na příznivce tenisu, stolního tenisu a různých plážových her.

Veslujte s námi, abyste poznali skryté zátoky, pláže a malebné vesničky s dávnou historií. Nejprve dostanete základní informace o veslování, dostanete vybavení a pak vyrazíme. Budete překvapeni, jak vám to půjde snadno a rychle.

Začínáme na kajacích ze Sutivanu podél severozápadního pobřeží ostrova Brač, budeme mít přitom překrásné pohledy na zátoky a pláže. Koupat se můžete v jedné ze zátok. Pokračovat se bude na kajacích přímo do Bobovišće, do jedné z nejkrásnějších zátok Brač, pak do Milna, vesničky všeobecně známé rybolovem a stavbou lodí. Konec výletu je nedaleko jachetního klubu a návrat zpět do Sutivanu. Délka 8 námořních mil t. j. 15 km, úroveň obtížnosti variabilní. Od 9.00 do 16.00 h, cena 220 Kn.

Kajaking ze Supetaru do Sutivanu

Kajaking má délku 6 km, podél pobřeží a je ideální pro rodinné aktivity. Ačkoliv jste začátečník v mořském kajaking, garantujeme Vám nezapomenutelné momenty při zachování maximální bezpečnosti. Při expedici budete mít zastávku v malebné rybářské vesničce Mirca a další pauzu s opalováním a koupáním na krásných plážích Sutivanu.

Je to potěšení pro všechny, kteří očekávají nějaké dobrodružství bez nebezpečí. Po prohlídce Sutivanu následuje návrat do Supetaru mikrobusem. Délka trasy 6 km, obtížnost - jednoduchá. Od 9.00 do 13:00. Cena 160 KN.

Na všechny tyto aktivity Vám mohou naši delegáti zajistit vstupenku na vybraný den i čas. Myslíme také na příznivce tenisu, stolního tenisu a různých plážových her.

Kombinace aktivního a odpočinkového pobytu na Omišské riviéře

Kombinaci aktivního a odpočinkového pobytu můžete využít při ubytování na Vile Adria Sun v zátoce Mala Luka. Pobyt na vile je kombinován se sjezdem řeky Cetiny a plavbou na nafukovacích kánoích z Radmanovy Mlinice do moře a dále podél pobřeží. Nabídku lze využít v termínech 1.-10.8. a 22.-31.8.2014. Více informací Vám rádi sdělíme na výše uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím e-mailu.

Fotogalerie