Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > CESTOVNÍ INFORMACE > Výlety v Chorvatsku > Letecké výlety nad Jadranem

Letecké výlety v Chorvatsku

Trávite svoji dovolenou na Jadranu?

Chcete si ji zpestřit netradičním výletem?

Není nic krásnější, než si z paluby letadla prohlédnout Jadranské moře lemované nádherným pobrežím s mnohými ostrovami. Zároveň se dostanete rychle a bezpečně na místa, kam by jste museli jít dlouhou cestou. Dostat sa za 30 minut z Chorvatského pobřeží do Itálie je autem nepředstavitelné a čas strávený v kolonách by vám výrazně skrátil čas vaší dovolené.

 

Jsme největší společností, která realizuje letecké výlety po pobřeží Jaderského moře pro převážně českou klientelu. Nejde nám jen o to, abychom vám rychle a spolehlivě zpřístupnili zajímavé a překrásné destinace, ale také přísně dbáme na vás komfort a pohodlí při letu. Naše letadla jsou luxusně vybavena. Odbavení vždy probíhá odděleně v terminálech pro soukromé lety a posádka daného letu, vás bude očekávat v hale na smluveném místě a dovede vás až k letadlu. Bezpěčnost těchto výletů je pro nás největší prioritou, z toho důvodu jsou naše letadla vybavena moderní avionikou včetně radionavigace a družicových systémů GNSS, které umožňují létání v noci i za snížených meterologických podmínek. V zájmu maximální bezpečnosti létáme nad mořem dvoumotorovými letadly, které jsou certifikovány pro tento let, jsou vždy pravidelně servisovány pouze ve značkovém servisu a obsluhují je pouze profesionální vyškolení zkušení piloti.


Letecký výlet Dubrovník, TivarVýlet č.1 - mali lošinj

 • Kdy: každý čtvrtek.
 • Odlet z letiště: Ostrava, Brno, Praha (Vodochody a Letňany).
 • Čas odletu:
 • Odlet zpět: v neděli odpoledne nebo podvečer.

Tento let se pořádá většinou každý čtvrtek z České republiky do Chorvatska s návratem v neděli v odpoledních nebo podvečerních hodinách (často se po dohodě využívá i pobyt středa-sobota). V ČR pro odlet a odbavení mohou klienti využívat letiště v Ostravě, Brně a Praze (Vodochody a Letňany). Let do Chorvatska přes Rakousko a Slovinsko trvá 2 hodiny. Tyto lety využívají především klienti, kteří jsou velmi pracovně vytížení a nemají čas se uvolnit z práce na celý týden, nebo klienti, kteří si ještě chtějí alespoň krátce prodloužit léto a nejsou schopni již dál trávit dlouhé hodiny na cestívh jízdou autem. Létá se dvoumotorvým letadlem Piper 34-220T (max. 5 osob), nebo Cirrusem SR22 (max. 3 osoby). Odbavení na letištích probíhá u termínálů pro soukromé lety a na letiště se můžete dostavit pouhých 15 minut před odletem. A co je podstatné, že čas odletu si klienti určují sami.

Letecký výlet San Marino, VeneziaVýlet č.2 - San Marino, Venezia

 • Kdy: každé úterý.
 • Odlet z letiště: Pula, - Mali Lošinj, - Rijeka, - Zadar.
 • Čas odletu: 8:00 h ráno. Let do San Marína trvá cca 40 minut, a následně dalších 40 minut pro ty, kteří pokračují do Benátek. Cesta z letiště do centra zabere 15 minut (využívaná autobusová doprava v San Maríne, a lodní v Benátkách).
 • Odlet zpět: okolo 18:00 h večer.

 

Výlety nad Jadranom - Split, BračVýlet č.3 - Split, Brač

 • Kdy: každý čtvrtek.
 • Odlet z letiště: Pula, Mali Lošinj, Rijeka.
 • Čas odletu: vždy upřesněný, většinou okolo 7:30 h ráno. Let do Splitu trvá přibližně 60 minut, na ostrov Brač o 20 min. déle a cesta z letiště do centra města cca 15 minut. Letiště na ostrově Brač je přímo nad známou pláží "Zlatni rat". Přeprava autem je už v ceně.
 • Odlet zpět: okolo 18.30 h večer. Zpáteční let provází zapadající slunce a pohledy na ostrovy lemované plážemi pod Vámi je opravdu nezapomenutelným zážitkem.

 

Letecké výlety - San Marino, SplitVýlet č.4 - San Marino, Venezia

 • Kdy: každý čtvrtek.
 • Odlet z letiště: Split a Brač.
 • Čas odletu: vždy upřesněný, většinou okolo 9:30 h ráno. Let do San Marína napříč Jadranským mořem trvá přibližně 75 minut, a následně dalších 40 minut pro ty, kteří pokračují do Benátek. Cesta z letiště do centra zabere cca 15 minut a je zajištěná veřejnou autobusovou dopravou v San Marínu, a lodní v Benátkach.
 • Odlet zpět: je vždy okolo 16:30 odpoledne.

 

Individuálne letecké výletyIndividuální Výlety

Vyberte si vlastní destinaci pro Váš výlet!

Můžete si vytvořit Váš originální neopakovatelný výlet. K výběru máte dvanáct různých destinací, které jsou představené a popsané na stránce "Destinace leteckých výletů". Váš výlet můžete začít a skončit v jakémkoliv z uvedených 12 míst (destinací - letišť), můžete je také libovolně kombinovat a navštívt v různém pořadí. Kalkulovaná a účtovaná bude celková letová doba za celý výlet a letadlo. Je to idealní varianta pro náročné zákazníky, milovníky létání, které neuspokojuje naše nabídka základních výletů. Těmto klientům můžeme nabídnout především destinace, které normálně nemáme v základní nabídce, jako je např. překrásné slovinské město Portorož (přístav ruží), anebo úžasný zapomenutý tichý ostrov Unije pro milovníky klidu, slunce a prázdných pláží. Individuální výlety létáme každou středu a sobotu.