Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > Aktuality > Konec letní sezóny 2018

Konec letní sezóny 2018

12.09.2018

Letní sezona 2018 je již téměř u konce a my pro Vás pomalu připravujeme nabídku na nadcházející sezónu 2019.

OmišLéto je takřka za námi a tak nyní můžete vybírat z pestré nabídky poznávacích zájezdů. Nabízíme např. Adventní zájezdy, Silvestrovské pobyty a brzy se můžete těšit také na aktualizované poznávací zájezdy pro rok 2019, např. karneval v Benátkách a Velikonoční Holandsko.
Všechny tyto zájezdy jsou mezi klienty velice oblíbené a najdete je na našich stránkách: www.adriasun.cz.

Nabízíme také lyžařské pobyty do rakouských, italských a francouzských Alp, které najdete na webu www.lyzovani-alpy.net.

Pro letní sezonu 2019 se můžete těšit na oblíbená pobytová místa, která jsou již stálicí v naší nabídce, a také na místa nová. Jelikož byla v letošním roce veliká poptávka po severním Chorvatsku, rozhodli jsme se pro Vás nabídku této oblasti rozšířit.

Věříme, že rozšířením nabídky jsme Vám vyšli vstříc a budete nadmíru spokojení. Pobyty v Severní Dalmácii jistě potěší zejména rodiny s malými dětmi a všechny, kteří hledají ubytování v Chorvatsku v dobré dojezdové vzdálenosti z ČR.

Chystáme pro Vás také nový web, kdy všechna naše nabídka letních pobytů bude dostupná na webu www.adriasun.cz. O Chorvatsko, Černou Horu a Bulharsko by měl být web rozšířen v průběhu podzimu letošního roku. Do této doby poběží tyto destinace na svých aktuálních doménách, tedy v případě Chorvatska na tomto webu www.adria-chorvatsko.cz.

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se na nás obrátit telefonicky, e-mailem nebo chatem na našich stránkách.