Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Poloha na mapě: N 42,28708     E 18,84759

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Budva > Apartmány Budva > Komplex Slovenska Plaža

Komplex Slovenska Plaža

WiFi Klimatizace Pláž 150 mTelevize Obchod Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Termíny a ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Celý komplex byl postaven jako malé městečko s vlastními uličkami, náměstími a obchody, kde jsou nabízeny různé typy apartmánů a pokojů. Uličkami se můžete procházet za doprovodu hudby, jež hraje z místních restaurací či náměstí.

Jedinečné jsou také kulturní akce a diskotéky, pořádané u bazénu.

Komplex se nachází v malebném zálivu, nedaleko písčito-oblázkové pláže (zhruba 150 m), v první úrovni ubytovacích kapacit. Starobylé město Budva je vzdáleno cca 500 m.

Mám dotaz

UBYTOVÁNÍ

K dispozici jsou klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem a balkónem.
Rozkládací gauč u pokojů 2+2 je vhodný pro 2 děti do 12 let.

Za nižní cenu je možné zajistit pokoje bez balkónu (více informací u CK).

Areál je vybaven několika restauracemi, bary, kavárnami, sejfem, markety, kadeřnickým a kosmetickým alonem, prodejnami suvenýrů, taneční terasou, privátní lékařskou ordinací a parkovištěm.
Wi-Fi připojení je dostupné na recepci. Hosté ubytovaní ve 4* pokojích mají Wi-Fi ZDARMA, hosté z 3* pokojů za poplatek.

Parkování

Za poplatek cca 4 EUR / den.

Sportovní vyžití

Hostům jsou v areálu k dispozici 2 bazény s mořskou vodou (bazény s tobogány jsou přístupné klientům 4* pokojů). Dále mohou hosté využívat tenisové kurty, stůl pro stolní tenis, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, animace a tobogán.

Bohatá nabídka vodních sportů je k dispozici přímo na pláži.

Doporučení

Pobyt vhodný pro všechny generace. Během dovolené v Černé Hoře si vymezte alespoň dva dny na výlety a poznávání památek a krás Černé Hory, jistě nebudete litovat!

Pokud je komplex Slovenska Plaža ve Vašem termínu obsazený, prohlédněte si také apartmány Marko, příp. naši další nabídku ubytování v Petrovaci na Moru nebo ubytování v Ulcinji.

Další informace

Přehled našich nejoblíbenějších hotelů v Černé Hoře.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

stravování

- polopenze

Snídaně a večeře formou bufetu v centrální restauraci.

Možnost dokoupení služeb ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané od 10:00 do 23:00, odpolední občerstvení (koláč).

PLÁŽE

Chloubou Budvy je "Slovanska plaža" dlouhá 1600 m, jež je pokryta převážně hrubším pískem, v některých částech také oblázky. Od komplexu je pláž vzdálena cca 150 m.

Kolem celé pláže vede dlouhá promenáda podél níž jsou restaurace a další občerstvení (pizza, čevabčiči, pljeskavica a další místní speciality, palačinky, pečivo a mnoho dalších dobrot). Lákavá je především bohatá nabídka zábavy (vodní sporty, diskotéky, pěnové párty aj.).

Další dvě krásné menší pláže najdete přímo u "starého gradu". Velmi oblíbené jsou také pláže Mogren I a Mogren II, které se nacházejí 150 m za komplexem Avala u starého města, pláž Jaz kousek před Budvou či oblázkové pláže na ostrově Sveti Nikola. Na ostrov Vás přepraví loď za cenu 3 € (cena platná v roce 2014).

Klikněte na počasí v Černé Hoře, kde se dozvíte aktuální předpověď.