Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Stany v kempu Sutikla

Poloha na mapě: N 43,23426     E 17,07789

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Autocampy Podgora > Kemp Sutikla

Kemp Sutikla

Klimatizace Pláž 50 mTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Kemp se nachází na klidném místě v oblíbeném letovisku Podgora na Makarské riviéře. Umístěn je na konci palmové promenády, v borovém háji v bezprostřední blízkosti moře i pláže. Vzrostlé borovice poskytují v parném letním počasí velmi příjemný stín.

V areálu kempu najdete recepci a zcela nové sociální zařízení.

Letovisko Podgora nabízí řadu stylových retaurací, barů, obchůdků, pekáren, směnáren i možnost řady fakultativních výletů do okolí. V letovisku najdete také turistické centrum, poštu i bankomaty. Podgora je tedy místem, které můžeme doporučit všem, kteří vyhledávají rušnější letovisko se spoustou zábavy i sportovního vyžití.

Mám dotaz

UBYTOVÁNÍ

Kemp nabízí ubytování v nových pětilůžkových stanech (2+3) se speciálním nepromokavým povrchem a v tří až pětilůžkových karavenech několika typů - STANDARD, LUX, EXTRA LUX LORD a VIP. V kempu jsou zcela nová sociální zařízení, která jsou několikrát denně udržována.

Klientům je dále k dispozici velká LCD televize s českými programy.

Stany (pro 5 osob) - mají dvě ložnice (2+3), ledničku, vařič, základní nádobí, stolek se židlemi a venkovní stříšku. Samozřejmostí je el. připojení. Možnost ubytování 6. osoby bez nároku na lůžko zdarma.

Karavan STANDARD (pro 4 osoby) - v karavanu je lednička, vařič, základní nádobí, stolek se židlemi a jeho součástí je také venkovní předstan. Samozřejmostí je rovněž el. připojení. Možnost ubytování 5. osoby bez nároku na lůžko a vybavení karavanu.

Karavan LUX (pro 3-5 osob) - karavany jsou pěkně zařízeny a jejich součástí je rovněž venkovní předstan. K dispozici je lednička, vařič, základní nádobí, stolek se židlemi a el. připojení. Některé karavany jsou vybaveny klimatizací - použití za příplatek 500,- Kč / týden - platba při sepsání smlouvy (nelze přikoupit později).

Karavan EXTRA LUX LORD a VIP (pro 4 osoby) - jedná se o velmi pěkně vybavené a prostorné karavany s velkým předstanem. Karavany jsou vybavené ledničkou, vařičem, základním nádobím, stolkem se židlemi, el. připojením. VIP karavany jsou dále vybaveny klimatizací - za příplatek 500,- Kč / týden - platba při sepsání smlouvy (nelze přikoupit později).

Ve stanech i karavanech jsou vždy polštáře a deky, ložní prádlo je nutné vzít vlastní.

Zábava a sportovní vyžití

V Podgoře naleznete výborné podmínky pro vodní sporty. V nabídce je škola windsurfingu, jachting, vodní lyžování, potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. V hotelu Mediteran a na terase hotelu Podgorka je možno si každý večer poslechnout živou hudbu či si  zatančit. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

stravování

Vlastní.

Možnost zajištění stravování v hotelové restauraci vzdálené cca 500 metrů od kempu.

 • Polopenze - 2.699,- Kč/os./týden
  Dítě do 12-ti let - 2.199,- Kč/týden

pláže

Přes celou délku Podgory se rozkládá krásná pláž. Tvoří ji drobné oblázky i písek. Lemovaná je zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku. Hlavní oblázková pláž končí za přístavem, zde naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Parkování

Přímo v kempu za příplatek 1.050,- Kč / týden / auto (povinný příplatek při cestě vlastní dopravou).

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Slevy:

 • Dítě do 12-ti let ubytované jako 4., 5. a 6. osoba ve stanu nebo 4., příp. 5. osoba v karavanu - ZDARMA

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / os.
 • spotřebu všech energií
 • pobytové taxy
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

 • vratnou kauci 500,-Kč/stan/karavan/týden
 • ložní prádlo a ručníky (nutné vzít s sebou)
 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • kilmatizace v karavanu LUX a VIP - příplatek 500,- Kč / týden (nutno nahlásit při sepisování smlouvy!)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu z dalších míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.