Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Ulcinj > Hotely Ulcinj

Hotely v Ulcinji

Autobusová doprava do Černé HoryFirst Minute nebo dítě ZDARMA

Hotely ulcinj

Luxus a vysoká kvalita ubytování, i tak bychom mohli popsat hotely v Ulcinji. Městečko Ulcinj je poměrně rozlehlým letoviskem a ubytovací kapacity jsou zde rozděleny ke dvěma plážím. Část apartmánů, hotelů a penzionů je soustředěna v centru Ulcinje u Malé pláže a další cca 5 km daleko u pláže zvané "Velika plaža" a po celé její délce (zhruba 13 km).

Do naší nabídky jsme po pečlivé úvaze zařadili příjemný hotýlek nedaleko starého města Ulcinj, přímo u menší z ulcinjskýh písčitých pláží, která nese název "Mala plaža".
Hotel Mala Plaža se nachází přímo u promenády, která lemuje "Malou pláž" po celé její délce. Jedinečný výhled, které naše pokoje nabízejí, nadchne každého. Přímo z balkónu můžete s klidu sledovat dění na promenádě či pláži, relaxovat při šlouchání vln a šumění moře nebo se kochat pohledem na historické staré město, které se vypíná nad mohutnými hradbami naproti hotelu. 

Hotelové pokoje nabízejí hostům vše potřebné. Vybaveny jsou pěkným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, Wi-Fi připojením a balkóny s výhledem na moře a ulcinjské staré město. Součástí hotelu je také restaurace, ve které je podávána objednaná strava (snídaně, polopenze).

Ubytování přímo u pláže nabízejí také hotely v Sutomore, najdete je ve výhodné FIRST MINUTE nabídce!

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací