Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Tučepi > Hotely Tučepi

Tučepi - hotely

Hotely tučepi

Pokud hledáte výběr oblíbených a žádaných hotelů v Tučepi, pak neváhejte a zhlédněte naši nabídku. Najdete zde oblíbené hotelové kapacity jako např.  hotel Alga, hotel Neptun nebo Afrodita. (budeme postupně zařazovat do nabídky)
Ubytování na těchto hotelích můžete získat u naší CK za velmi přijatelné ceny. Postupně nabídku hotelů v Tučepi rozšiřujeme a doplňujeme o další oblíbené i atraktivní hotely. Kvalitou i službami jsou hotely v Tučepi srovnatelné se zahraničními hotely v renomovaných letoviscích.

Hotely v Tučepi jsou umístěny podél dlouhých a širokých pláží, zastíněných borovicemi. Standardem jsou bazény různých velikostí u každého hotelu. Na většině hotelů v Tučepi hraje každý den živá muzika do pozdních nočních hodin. Díky těmto faktům jsou hotely Tučepi velmi vyhledávané hosty ze všech zemí, včetně hostů z České republiky. 

Jelikož bývají hotely v Tučepi poměrně rychle vyprodány, doporučujeme neváhat s rezervací a objednávat včas.

Hotely TučepiTučepi jsou ale také vyhledávané díky pozvolnému přístupu do moře, což ocení rodiny s dětmi, výhodou jsou také borovicemi částěčně zastíněné pláže. Během večerů se můžet procházet po 4 km dlouhé promenádě, během které budete lákáni do desítek restaurací a barů, stánků a prodejen s různými upomínkovými předměty.

Při ubytování na hotelech v Tučepi vám tedy vychází velmi dobrý poměr kvality a ceny. Pokud byste chtěli doporučit některý z hotelů v Tučepi, neváhejte se na nás obrátit.

Hotel Anastasis - oblíbený hotel v Tučepích, který najdete v naší nabídce.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací