Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Sutomore > Hotely Sutomore

Hotely v Sutomore

Autobusová doprava do Černé HoryFirst Minute nebo dítě ZDARMA

hotely sutomore

Příjemné ubytování v Sutomore nabízejí zdejší hotely. Standardně až moderně vybavené pokoje hotelů v Sutomore jsou vhodné pro všechny generace a uspokojí více i méně náročnou klientelu. Klienti cestující vlastním vozidlem mohou využít také hotelové parkoviště. Možná je též doprava vlakem nebo letecky.

V Sutomore je soustředěna největší hotelová kapacita na celé Barské riviéře. Letovisko proslulo zejména svými nádhernými písečnými plážemi, které jsou velkým lákadlem pro turisty ze všech zemí Evropy.

Hledáte-li ubytování v hotelu za nízkou cenu, pak Vám doporučujeme zvolit ubytování v hotelu Izvor. Příjemné ubytování s exkluzivní polohou přímo u pláže a nádherným výhled z balkónů přímo na moře. Stravování je poskytováno v hotelové restauraci. Samozřejmostí je klimatizace i Wi-Fi připojení k internetu a nově také lednička.  
Přímo u pláže se nachází také Vila Barcelona, která nabízí modernější ubytování.

V rámci nabídek FIRST MINUTE Černá Hora můžete pobyt v hotelech v Sutomore pořídit s velkou slevou!
Sledujte pravidelně naši nabídku, ceny pro nadcházející letní sezónu zveřejníme již brzy!

Doporučujeme shlédnou také nabídku ubytování v Bečiči a hotely v Ulcinji.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Sutomore

Hotel Barcelona Černá Hora - Sutomore

Hotel Vila Barcelona () se nachází přímo na dlouhé písčité pláži letoviska Sutomore a nabízí okouzlující výhled na pláž i moře. Poloha vily vybízí k ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Hotel Barcelona

Ceník

Hotel Izvor Černá Hora - Sutomore

Vyhledávaný hotel nacházející se přímo u dlouhé písčité pláže a promenády letoviska Sutomore. Promenáda je lemována mnoha restauracemi, bary a obchůd... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Izvor

Ceník