Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Istrie > Ubytování Pula > Hotely Pula

Hotely Pula

Hotely v Pule

Pula bezesporu patří mezi nejoblíbenější a také nejnavštěvovanější letoviska Istrie a severní části Chorvatska vůbec. Hotely v Pule jsou tedy oblíbeným typem ubytování, které často vyhledávají i turisté ze západní Evropy.

Nabídku ubytování v Pule postupně rozšiřujeme. Aktuálně jsme do nabídky zařadili hotel Brioni, který se nachází na klidném místě obklopeném borovým hájem, 200 m od krásné oblázkové pláže. Od centra Puly je hotelový komplex vzdálen cca 4 km. Součástí hotelu jsou dva bazény - vnitřní a vnější - oba s mořskou vodou. V hotelu naleznete také klimatizovanou restauraci, aperitiv bar s terasou a lobby bar. Svůj vůz můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Hotely v Pule patří mezi oblíbené také z důvodu dobré dostupnosti jak pro turisty z Čech, tak i ze sousedních západních zemí. Představa krátké cesty za mořem je tedy pro mnohé tím rozhodujícím faktorem. 

Pakliže tedy hledáte ubytování v dobré dostupnosti z ČR, pak shlédněte nejen naši nabídku hotelů v Pule, ale i dalšího ubytování na Istrii.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Pule

Hotel Brioni** Istrie - Pula

Oblíbený hotel Brioni s dobrou cenou a vynikajícími recenzemi najdete v mírném kopci, obklopený borovým hájem. Hotel se nachází na klidném místě neda... WiFiPlážTelevizeStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Brioni**

Ceník