Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Kvarner > Ubytování Crikvenica > Hotely a penziony Crikvenica

Penziony a hotely Crikvenica

hotely a Penziony V crikvenici

Ve vzdálenostně dostupném Kvarneru přidáváme do nabídky další ubytování, tentokráte hotely a penziony v Crikvenici. V ceně ubytování v penzionu či hotelu je již zahrnuta také chutná polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem ze dvou menu, příp. snídaně i večeře formou bufetu.

Penziony Crikvenica se nacházejí ve vzdálenosti cca 100 metrů od pláže. V nabídce máme např. Penzion Mudražija, jehož předností je také menší bazén, který mohou hosté využívat. Penzion je navíc velmi pěkně vybaven a uspokojí tak nároky i náročnější klientely. Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pokoje jsou rozmístěny ve čtyřech podlažích, od přízemí až po třetí patro. Z některých pokojů je nádherný výhled na moře. Hotely Crikvenica nabízíme v těsné blízkosti pláže (do 50 metrů) s krásným bazénem.

Vzhledem k dobré dostupnosti z ČR jsou ubytovací kapacity v Crikvenici velmi žádané a také velmi brzo vyprodané. V případě zájmu o ubytování v hotelech nebo penzionech Crikvenica tedy doporučujeme brzkou rezervaci.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si penziony v crikvenici

Penzion Mudražija*** Kvarner - Crikvenica

Rodinný penzion Mudražija se nachází v oblíbeném letovisku Crikvenica ve vzdálenosti pouhých 100 metrů od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. ... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Mudražija***

Ceník

Hotel Katarina**** Kvarner - Crikvenica/Selce

Vyhledávaný luxusní hotel se nachází v letovisku Selce, které přímo navazuje na sousední Crikvenici. Hotel leží pouhých 50 metrů od pláže a zhruba 30... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Katarina****

Ceník