Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování město Pag > Hotely Pag

Hotely Pag

Pohled na dům od příjezdové cesty

Hotely Pag

Ve městě Pag naleznete velmi kvalitní hotely, které jsou většinou nové nebo nově zrekonstruované. V naší nabídce hotelů Pag naleznete již několikátou sezónu Hotel Mario, který díky velké oblíbenosti v naší nabídce stále zůstává.
Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Hotelové pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, balkónem, polovina s čelním výledem na moře, klimatizací, LCD televizí. Wi-Fi připojení k internetu je klientům k dispozici v hotelové restauraci a na venkovní terase.

Vlastní dopravou z Brna trvá cesta přibližně 8 hodin čistého času, během kterého překonáte vzdálenost 792 km. Pro dopravu do letoviska Pag je doporučován spíše přejezd přes Pažský most, jelikož město Pag leží blíže jižní části ostrova. Pro Hotely Pagvšechny klienty je přímo u hotelu zajištěno parkovací místo.

Z hotelů na Pagu můžete podniknout např. tyto výlety:

  • procházka na kopec sv. Jiří - zhruba 40 min. severně od města, odkud je velmi pěkný výhled
  • Sv. Duh - krásné pláže (částečně nudistické), které vynikají příjemným písčitým dnem. Přímo na plážích se nacházejí prameny pitné vody. Sv. Duh je po moři vzdálen 5,5 nám. míle, autem 15 km, severozápadně od Pagu.
  • osada Caska - nedaleko se nacházejí pozůstatky zatopené římské Cissy (7 nám. mil nebo autem 3 km od letoviska Novalja)
  • letovisko Novalja - krásné a oblíbené letovisko v jehož okolí se nacházejí tři pláže oceněné Modrou vlajkou. Novalja je od Pagu vzdálena pouhých 21 km.
  • ornitologická rezervace Velo Blato - krásná rezervace nacházející se 10 km jihovýchodně od Pagu
  • výlet na nejvyšší vrchol ostrova Pag, Sveti Vid (348 m), severozápadně od Pagu (ideální je výstup z městečka Dubrava, kde se je ukazatel)
  • skupina útesů Šestakovci - nachází se na severní straně ostrova. V místě je krásná částečně stíněná pláž s velmi dobrými možnostmi rybolovu - 6 nám. mil východně.