Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování ostrov Pag > Hotely ostrov Pag

Hotely ostrov Pag

hotely na ostrově pag

Přímo v letovisku Pag, městě s bohatou historií a množstvím památek, nabízíme ubytování v hotelech ostrova Pag.
Ubytování z nabídky "Hotely ostrov Pag" poskytujeme v hotelu Mario s celkem 24 dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky. Od hotelu se pohodlně dostanete na oblíbenou městskou pláž města Pag, která je tvořena oblázky a má pozvolný vstup do moře a díky tomu je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.
Ke koupání ovšem můžete využít i některou z okolních přírodních pláží, které jsou krásné a koupání zde rozhodně stojí za vyzkoušení.

Město Pag nabízí poměrně bohatou nabídku sportovního i kulturního vyžití. Během letních měsíců se přímo ve městě Pagu koná celá řada festivalů, koncertů, karnevalů a dalších kulturních akcí, které jsou turisty oblíbeny a brány jako příjemné zpestření dovolené na Pagu. Hotely na ostrově PagMěsto Pag je i opravdovým rájem pro milovníky historie, kdy na Vás při procházce starým městem dýchne historie sahající až do r. 1443, kdy bylo město Pag kompletně nově založeno (koncem středověku utrpělo město Pag v bojích se Zadarem velké ztráty a staré město bylo prakticky zničeno).

Během ubytování na hotelech ostrova Pag doporučujeme navštívit i letovisko Novalja, v jehož okolí se nachází nádherné pláže oceněné Modrou vlajkou - pláže Zrće, Trinčel a Straško. K dispozici je rovněž i nabídka lodních výletů z ostrova Pag, se kterou Vás v případě zájmu rádi seznámime.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací