Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Omiš > Hotely Omiš

Hotely v Omiši

hotely Omiš

V naší nabídce najdete cenově dostupné, ale jinak velmi kvalitní hotely v Omiši i jeho okolí. Prakticky se tyto hotely nachází na nejoblíbenějších místech Omišské riviéry. Hotely - Omiš jsou vzdáleny přibližně 870 km od hraničního přechodu Mikulov, tedy v rozumné dostupnosti z ČR. Ubytování na hotelích v Omiši je vyhledávané a těší se vysoké oblíbenosti zejména pro kvalitní služby i klidnou lokalitu, kde je většina hotelů umístěna.

Pokoje v hotelích Omiš jsou vesměs dvoulůžkové, vzdálené 10-150 m od moře, tedy v jeho bezprostřední blízkosti. Klienti cestující vlastním autem mají u všech hotelů v Omiši (resp. Omišské riviéře) vyhrazené parkovací místo. Hotely Omiš jsou převážně nově postavené nebo rekonstruované, většinou vybavené vkusným, moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, mini chladničkou, televizí se satelitem, fénem na vlasy a balkonem s pohledem na moře. Je zde také možnost připojení k internetu. Zhlédněte naši stránku s informacemi o Omiši: dovolená Omiš

Hotely v Omiši

Hotely v OmišiHotely na Omišské riviéře mají výbornou výchozí pozicí pro plánování nejrůznějších faktultativních výletů. Z těchto hotelů se můžete vydat např. na pevnost Klis na předměstí Splitu, do jeskyně Vranjača (cca 30 km od Splitu), případně na některý z lodních výletů, např. na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol nebo na ostrov Hvar - Jelsa.

Obecně lze ubytování na hotelích v Omiši a jeho okolí doporučit mladým lidem i rodinám s dětmi, díky cenové dostupnosti, ale také starším ročnímům. Například ubytování na hotelu Croatia Sydney v Mimicích pořídíte v hlavní sezóně za cca 6.990,- Kč včetně polopenze a dalších služeb.

Během letních měsíců je počasí v Chorvatsku velmi stabilní s minimem srážek. Aktuální předpověď počasí můžete zhlédnout na stránkách počasí Omiš.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Omiši

Hotel Brzet Omišská riviéra - Omiš

Hotel Brzet nejdete ve stejnojmenné části Omiše na klidném a tichém místě a hlavně v těsné blízkosti moře. Obklopen je borovicovým lesíkem jehož stář... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Brzet

Ceník

Fotogalerie