Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Hotely na ostrovech

Hotely na ostrovech

hotely na chorvatských ostrovech

Ubytování na ostrovech poskytujeme nejen v apartmánech, ale i hotelích, které jsou vyhledávány především klienty, kteří vyžadují pobyt včetně stravování podávané v místě pobytu.
Ubytování v hotelech na ostrovech ovšem přináší ale řadu znevýhodnění oproti pobytu v apartmánu. Hotelové pokoje poskytují klientům méně prostoru i soukromí jak apartmány, které většinově bývají prostornější a poskytují hostům i více klidu, jelikož v apartmánových domech povětšinou nebývá mnoho ubytovacích jednotek. Nevýhodou však může být i chybějící kuchyňský kout, který se může kdykoliv během pobytu hodit na uvaření i nějakého menšího pokrmu.

Hotely na ostrovech

Hotely na ostrovech

pro Vás vybíráme na základě letitých zkušeností a požadavků klientů samotných. V naší nabídce momentálně najdete hotely na ostrově Pag nacházející se přímo ve městě Pag. Oblíbenou volbou klientů je pak zejména hotel Mario, který je v naší nabídce již několikátou sezónu a pro svou oblibu je klienty hojně navštěvován.

Ubytování v hotelu na ostrově Pag pak přináší celou řadu možností. Samotný Pag má krásné historické jádro, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Zavítat však můžete i do dalších letovisek na ostrově, kde rozhodně doporučujeme především návštěvu městečka Novalja, které je obklopeno krásnými plážemi oceněnými Modrou vlajkou. Vybírat ovšem můžete i z další nabídky fakultativních výletů, které jsou Vám v místě pobytu k dispozici.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací