Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Mimice > Hotely Mimice

Hotely v Mimicích

Hotely mimice

V letovisku Mimice se nachází dva hotely, jeden luxusní**** s nejvyšší úrovni služeb přímo u moře, druhý rodinný hotel Croatia Sydney, taktéž v dobré kvalitě, asi 200 m od moře. na velmi oblíbené Omišské riviéře za rozumnou cenu. 
Hotely Mimice jsou vzdáleny 900 - 1000 km z Ćeské republiky, tedy ještě v relativně dobré dostupnosti. Oba Hotely v Mimicích jsou oblíbené také díky pohledu na Dinárské hory, tyčící se přímo nad letoviskem. Krásu krajiny dotváří oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračného moře i borové háje a klidná atmosféra. To vše tvoří ideální podmínky pro ubytování v Mimicích hostů všech věkových kategorií, především ale rodin s dětmi nebo milovníků přírody.

Hotely Mimice 

Hotely v MimicíchVám nabídnou ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích včetně stravování formou polopenze nebo plné penze. Pro klienty je u hotelů v Mimicích vyhrazeno parkovací místo na parkovišti nebo hotelové garáži (1 pokoj - 1 parkovací místo). Hotelové pokoje obou hotelů v Mimicích jsou moderně zařízené, vybavené sociálním zařízením, klimatizací, SAT-TV a minichladničkou. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení. Všechny pokoje hotelů v Mimicích mají balkón orientovaný na moře. Nabídne se Vám kouzelný výhled na Mimice a na moře, kde můžete odpočívat a pozorovat nádherné blankytné moře, záliv letoviska Mimice, pobřeží Makarské riviéry a protilehlý ostrov Brač.

Hotely v Mimicích jsou vhodným místem pro organizování výletů. Z hotelů v Mimicích se můžete vydat na nejrůznější fakultativní výlety nejen na Omišské a Makarské riviéře. Mezi žádané patří veškeré lodní výlety, např. Fish Piknik, půldenní či kombinované lodní výlety, např. na ostrov Brač - do letovisek Postira, Supetar, Bol (s koupáním na pláži Zlatni rat). Doporučujeme také výlety do večerního Omiše a Bašky Vody. S aktuální nabídkou všech typů výletů Vás obeznámí naše delegátka při informativní schůzce na hotelech.

V letním období je počasí v Mimicích velmi stabilní s minimem srážek. Předpověď počasí na následujících 10 dní můžete zhlédnout na stránkách počasí Mimice.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Mimicích

Hotel Croatia Sydney Omišská riviéra - Mimice

Pro sezónu 2019 není hotel v nabídce. Jedná se o menší, velmi příjemný hotýlek střední kategorie rodinného typu s příznivou polohou a především s pře... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Croatia Sydney

Ceník