Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Čanj > Hotely Čanj

Hotely Čanj

hotely v Čanji

Kromě bohaté nabídky ubytování v apartmánech nabízí toto prázdninové letovisko také ubytování v hotelech. Nabídka hotelů v Čanji je velmi pestrá. Najdete zde menší hotely i větší hotelové komplexy. Historie mnohých hotelů sahá desítky let zpět. I tyto hotely však dokáží držet krok s nově budovanými hotely a po rekonstrukci nabízí služby na srovnatelné úrovni.

Letovisko Čanj, které se nachází zhruba 10 kilometrů pod známým Petrovacem na Moru a jen 6 kilometrů severně od většího letoviska Sutomore, tedy nabízí pestrou nabídku ubytovacích kapacit, jež uspokojí požadavky i náročnější klientely.

Návštěvníci Čanje se mohou těšit na více jak 1000 metrů dlouhou oblázkovo-písčitou pláž lemovanou promenádou se spoustou restaurací, pizzérií, občerstvení, stánků se zmrzlinou, ovocem, zeleninou i sezónním zbožím. 

Do nabídky hotelů v Čanji nově zařazujeme hotel Galeb, příjemný hotel s více jak 20tiletou tradicí. Hotel nabízí ubytování v pokojích s klimatizací i Wi-Fi připojením a v základní ceně je zahrnuta kvalitní polopenze či plná penze středomořského typu.

Kromě hotelů můžete zhlédnout také naši nabídku apartmánů v Čanji.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Čanji

Hotel Galeb Černá Hora - Čanj

Příjemný hotel s 26letou tradicí se nachází pouhých 250 metrů od krásné oblázkovo-písčité pláže letoviska Čanj v Černé Hoře. Hotel se skládá z hlavní... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Galeb

Ceník