Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Budva > Hotely Budva

Hotely Budva

Autobusová doprava do Černé Hory

Hotely v Budvě

Pro nadcházející sezónu jsme si pro Vás nově připravili ubytování v hotelech v Budvě, které poskytují kvalitní ubytování s polopenzí a jsou vyhledávaným typem ubytování v této lokalitě. Hotely v Budvě se nacházejí v dobré pěší dostupnosti pláže a současně historického centra.

Poskytované ubytování v hotelech v Budvě jsme do nabídky zařadili na základě požadavku mnohých klientů, kteří vyhledávali tento typ ubytování v Budvě. Stejně jako apartmány, je i hotelové ubytování v Budvě ve velmi silném zastoupení a je tedy roztroušeno takřka po celém letovisku.

Pokoje ve vybraných hotelech mají vlastní sociální zařízení, SAT-TV, lednici, klimatizaci a balkón. Wi-Fi připojení k internetu je dostupné v hotelové restauraci či na recepci.

Budva je velmi oblíbeným a přes léto hojně turisticky navštěvovaným letoviskem v Černé Hoře. Toto černohorské centrum cestovního ruchu svým návštěvníkům nabízí bohaté množství zábavy, dlouhou promenádu, pláž i nepřeberné množství obchůdků s oblečením, suvenýry atp. Lákadlem je také staré město Budva, jež se nachází u přístavu v Budvě. 

Sledujte neustále naši nabídku, kterou pravidelně aktualizujeme.

Kromě hotelů nabízíme také ubytování v apartmánech v Budvě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Budvě

Hotel Balkan Černá Hora - Budva

Menší rodinný hotel se nachází naproti komplexu Slovenska Plaža, ve vzdálenosti cca 200 metrů od pláže a zhruba 20 minut chůze od nádherného historic... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Balkan

Ceník